sale-offer
sale-offer1

Wyposażenie masarni - maszyny masarskie

Jest 27 produktów

W ofercie EVA-TEC znajdują się nowoczesne urządzenia dla przemysłu mięsnego w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się dystrybucją wszystkich narzędzi i urządzeń niezbędnych do kompleksowego i profesjonalnego wyposażenia masarni. Dzięki EVA-TEC kupisz wszystkie maszyny masarskie w jednym miejscu.

Oferowane przez nas wyposażanie masarni pochodzi od najlepszych producentów. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Takie, które gwarantują wysoką jakość wykonania, bezawaryjność oraz dużą wydajność. Jeśli nie wiesz, jakie akcesoria i urządzenia rzeźnicze wybrać, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Tobie dobrać odpowiedni sprzęt.

Podkategorie

 • Kutry mainca

  Kutry do mięsa firmy Mainca dostępne w naszej ofercie umożliwiają szybkie i proste zmielenie, wymieszanie oraz zemulgowanie dużej ilości mięsa, również mrożonego. Wykonane ze stali nierdzewnej kutry misowe spełniają wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Ich specjalna konstrukcja jest gwarancją bezawaryjnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą EVA-TEC, w której znajdują się artykuły masarskie oraz sprzęt do wyposażenia sklepów mięsnych. Kutry do mięsa sprawdzą się w zakładach przetwórstwa mięsnego oraz zakładach rzeźniczych.

 • Maszynki do mielenia mięsa Mainca

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń przeznaczonych do przemysłu mięsnego.Wilki do mielenia mięsa Maincato niezbędny element wyposażenia każdego sklepu mięsnego, rzeźni, masarni czy lokalu gastronomicznego. Oferta maszynek do mielenia mięsa Mainca skierowana jest do przedsiębiorstw, którym zależy na najlepszej jakości mielenia dokonywanego przez urządzenie o dużej wydajności. Dzięki korzystaniu z tego rodzaju urządzeń, w prosty i szybki sposób można uzyskać profesjonalnie zmielone mięso o jednolitej strukturze. Oferowane przez nas maszyny przemysłu mięsnego spełniają wszelkie standardy nałożone przez Unię Europejską, gwarantując najwyższą ergonomię oraz bezpieczeństwo pracy. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość produktu oraz higienę na najwyższym poziomie.

 • Mieszarki do farszu Mainca

  Wśród bogatej oferty urządzeń do zakładów związanych z przetwórstwem mięsnym i spożywczym znajdują się maszyny do mieszania produktów spożywczych.Mieszarka do farszu czy mieszałka do mięsa marki Mainca to niezbędne wyposażenie masarni, większych firm cateringowych, czy kuchni zajmujących się większą produkcją spożywczą. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Wykonanie ze stali nierdzewnej oraz najwyższe standardy produkcji zapewniają lata bezproblemowej, bezpiecznej i ergonomicznej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów masarskich dostępnych w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym EVA-TEC.

 • Młynki do przypraw

  W szerokiej ofercie EVA-TEC, obok artykułów masarskich, znajdują się również przemysłowe młynki do przypraw, z żarnami specjalnie przystosowanymi do przemiału większej ilości produktu.Jest to niezastąpiony element wyposażenia każdego zakładu przetwórstwa mięsnego oraz miejsca, w którym istotne jest idealne zmielenie np. ziaren pieprzu czy innych przypraw. Solidne, wytrzymałe oraz proste w obsłudze młynki do przypraw dostępne w ofercie EVA-TEC spełniają wszelkie wytyczne Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń i akcesoriów masarskich w najwyższej jakości.

 • Nadziewarka tłokowa Mainca

  Nadziewarka do kiełbas elektryczna to niezbędny element wyposażenia zakładu mięsnego, przetwórczego czy garmażeryjnego, ale nie tylko. Nabijarka do robienia kiełbasy jest często również wykorzystywana przez firmy cateringowe.

  Firma cateringowa, która korzysta z tego typu sprzętu zyskuje w ten sposób przewagę konkurencyjną. Możliwość zaoferowania własnych wyrobów mięsnych z całą pewnością będzie odbierana przez klientów jako ogromny atut. Dodatkowo gwarantuje to pełną kontrolę nad produkcją i jej jakością.

  Klientom sklepu internetowego EVA-TEC polecamy zakup nadziewarki tłokowej i hydraulicznej hiszpańskiej marki Mainca. To propozycja, która łączy w sobie wysoką jakość wykonania i niezawodność z atrakcyjną ceną.

 • Nadziewarki ręczne

  Polecamy wysokiej jakości ręczne nadziewarki do kiełbas w konkurencyjnych cenach. Znajdujące się w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC nabijarki do robienia kiełbasy to idealne rozwiązanie dla mniejszych restauracji czy firm cateringowych, ale nie tylko. Tego typu maszyna może również zainteresować właścicieli gospodarstw agroturystycznych. Wędliny własnego wyrobu z całą pewnością przypadną wczasowiczom do gustu, a produkcja lokalnych wyrobów na pewno zwiększy atrakcyjność oferty i jej prestiż.

  Ręczna nabijarka do kiełbasy to również niezbędny element wyposażenia kuchni każdego amatora przygotowywania własnych wyrobów wędliniarskich. Dzięki niej przygotujesz przepyszne wędliny, którymi będziesz mógł częstować swoich gości, mając pełen nadzór nad jakością „wsadu”.

 • Maszyny ostrzące

  Maszyna ostrząca do noży to nieodzowny element wyposażenia każdej masarni. Dobrze naostrzony nóż jest podstawą pracy osoby zajmującej się profesjonalnym wyrobem wędlin czy podczas rozbioru mięsa. Maszyny ostrzące mają również zastosowanie w sklepach mięsnych, gwarantując zawsze ostre narzędzie pracy.

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się maszyny ostrzące do masarni renomowanej marki DICK. Sprzęt masarski i gastronomiczny tego producenta to połączenie niezawodności i wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Akcesoria i wyposażenie rzeźnicze marki DICK są cenione przez przedstawicieli przemysłu mięsnego na całym świecie.

1 - 27 z 27
1 - 27 z 27

Artykuły i maszyny do przetwórstwa mięsnego od najlepszych producentów

Sklep internetowy EVA-TEC jest dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do przerobu mięsa takich renomowanych marek jak na przykład Mainca oraz HENDI. Wyposażenie masarni wymienionych producentów to gwarancja niezawodności i wieloletniego – bezproblemowego – użytkowania.

W naszej ofercie dostępne są takie urządzenia, jak:

Znajdujące się w naszej ofercie maszyny masarskie nadają się nie tylko do wyposażenia masarni i zakładów mięsnych, ale także zakładów garmażeryjnych, firm cateringowych czy restauracji.

Fachowy montaż oraz profesjonalne usługi serwisowe

Nasza oferta jest kompleksowa. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą urządzeń gastronomicznych, ale także ich montażem oraz serwisowaniem. Jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn gastronomicznych, w tym masarskich. Posiadamy certyfikaty oraz autoryzacje od najbardziej renomowanych producentów. Naszym atutem jest także wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza.

Oferta EVA-TEC obejmuje zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.