sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Stoły chłodnicze

Jest 29 produktów

Stoły chłodnicze są urządzeniami, w których możemy przechowywać żywność w niskiej temperaturze. Nasze blaty chłodnicze świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju punktach gastronomicznych. Jeśli zależy Ci na komforcie przygotowywania posiłków, wybierz nasz wysokiej jakości sprzęt!

Podkategorie

 • HENDI

  Stoły chłodnicze gastronomiczne Hendi można wykorzystać w każdym lokalu gastronomicznym. Świetnie sprawdzają się podczas przyrządzania posiłków, służą również do przechowywania żywności, a także ich ekspozycji w niskiej temperaturze.

  Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje stoły chłodnicze Hendi 2- i 3-drzwiowe, niektóre z nich wyposażono również w szuflady. Stoły chłodnicze doskonale zabezpieczają żywność przed zepsuciem. W naszej ofercie dostępne są także inne urządzenia chłodnicze - stoły mroźnicze, szafy chłodnicze oraz witryny chłodnicze

 • STALGAST
 • RED FOX

  Stoły chłodnicze gastronomiczne RedFox użytkować można w różnych punktach z jedzeniem. Stoły chłodnicze RedFox wykorzystuje się do przygotowywania dań, przechowywania produktów żywnościowych oraz do eksponowania ich w niskich temperaturach.

  Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje solidnie wykonane blaty chłodnicze RedFox, które posłużą ich użytkownikom przez długi czas. Stoły 2- czy 3-drzwiowe, z szufladami czy bez? Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

 • ASBER

  Stoły chłodnicze gastronomiczne ASBER to doskonałe rozwiązanie dla różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Używane w celu przyrządzania posiłków, przechowywania jedzenia i ich ekspozycji w małych temperaturach.

  Stoły chłodnicze ASBER wykonano z wytrzymałych materiałów. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC ma w sprzedaży blaty chłodnicze 2-, 3- i 4-drzwiowe. Wszystkie są wyjątkowo funkcjonalne i świetnie sprawdzają się podczas pracy w kuchni.

 • RM GASTRO

  Stoły chłodnicze gastronomiczne RM Gastro pozwalają utrzymać artykuły spożywcze w odpowiednio niskiej temperaturze. Umożliwiają wygodną pracę w kuchni - przechowywanie i przygotowywanie posiłków. Stoły chłodnicze RM Gastro wykonano z wytrzymałych materiałów, które są łatwe w czyszczeniu.

  Blaty chłodnicze do gastronomii 2-, a może 3-drzwiowe? Sprawdź naszą ofertę i wybierz sprzęt, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli chodzi o urządzenia chłodnicze, to proponujemy także stoły mroźnicze, szafy chłodnicze oraz witryny chłodnicze

1 - 29 z 29
1 - 29 z 29

Niezwykle funkcjonalne stoły chłodnicze

Polecamy nasze stoły chłodnicze gastronomiczne renomowanych producentów - m.in. Hendi, Stalgast czy Red Fox. W naszej bogatej ofercie znaleźć można stoły chłodnicze 2- oraz 3-drzwiowe, niektóre z nich posiadają szuflady. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC gwarantuje najwyższej jakości urządzenia chłodnicze, które ułatwiają przygotowywanie, przechowywanie oraz eksponowanie jedzenia w warunkach chłodniczych. Dostępne są u nas również szafy chłodniczestoły mroźnicze oraz witryny chłodnicze. Znajdą one zastosowanie w restauracjach, stołówkach, barach czy sklepach spożywczych. Zachęcamy, bo dokładniej zapoznać się z naszą ofertą.

Profesjonalne stoły chłodnicze

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą doskonałej jakości sprzętu gastronomicznego. Znajdziesz u nas profesjonalne stoły chłodnicze, jak również wyposażenie do różnych lokali gastronomicznych, w tym:

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie EVA-TEC. Oferujemy także serwis gastronomiczny, jeśli potrzebna jest Wam naprawa sprzętu. Dostępne są u nas również części zamienne do urządzeń różnych marek. 

Proponowane przez nas produkty wyróżnia trwałość oraz niezawodność. Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że posiadamy wielu zadowolonych klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz sprawną dostawę!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!