sale-offer
sale-offer1

Nadziewarki do kiełbas do wędlin i mięsa ręczne.

Jest 12 produktów

Polecamy wysokiej jakości ręczne nadziewarki do kiełbas w konkurencyjnych cenach. Znajdujące się w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC nabijarki do robienia kiełbasy to idealne rozwiązanie dla mniejszych restauracji czy firm cateringowych, ale nie tylko. Tego typu maszyna może również zainteresować właścicieli gospodarstw agroturystycznych. Wędliny własnego wyrobu z całą pewnością przypadną wczasowiczom do gustu, a produkcja lokalnych wyrobów na pewno zwiększy atrakcyjność oferty i jej prestiż.

Ręczna nabijarka do kiełbasy to również niezbędny element wyposażenia kuchni każdego amatora przygotowywania własnych wyrobów wędliniarskich. Dzięki niej przygotujesz przepyszne wędliny, którymi będziesz mógł częstować swoich gości, mając pełen nadzór nad jakością „wsadu”.

1 - 12 z 12
1 - 12 z 12

Profesjonalne maszynki do wędlin i kiełbas od najlepszych producentów

Dokładamy wszelkich starań, aby klienci sklepu internetowego EVA-TEC otrzymywali wyłącznie najlepszy sprzęt masarski i rzeźniczy – niezawodny, bezawaryjny, wydajny. Takie właśnie są maszynki do kiełbasy renomowanej marki Hendi, które znajdują się w naszej ofercie. Hendi to jeden z wiodących producentów wyposażenia i urządzeń dla gastronomii i przemysłu mięsnego. Jego produkty są znane i cenione na całym świecie.

Maszynka do kiełbasy Hendi to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Nabijarki tego producenta zostały wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Wyróżniają się one również łatwością obsługi. Dzięki nim nałożenie mięsa do jelita jest niezwykle proste i szybkie. To czynność, z którą poradzi sobie każdy.

Do każdej nabijarki dołączonych jest kilka lejków, które mają różne wymiary. Dzięki temu będziesz mógł przygotować kiełbasy o różnej średnicy. Dodatkowa możliwość pracy na dwóch prędkościach ułatwia pracę i zwiększa precyzję nabijania farszu.

 

Bogaty wybór narzędzi i akcesoriów masarskich

Nasza oferta urządzeń dla gastronomii i przemysłu mięsnego jest bardzo bogata. Znajdują się w niej artykuły do profesjonalnego wyposażenia masarni, zakładów przetwórczych czy lokali gastronomicznych. Wszystkie dostępne są w konkurencyjnych cenach.