sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Kuchenki gastronomiczne i przemysłowe

Jest 150 produktów

Kuchnie gastronomiczna to podstawowe i niezawodne wyposażenie profesjonalnych kuchni restauracyjnych, hotelowych, szpitalnych, czy wojskowych. Nasza hurtownia gastronomiczna ma w swojej ofercie bogaty wybór kuchni przemysłowych do każdego z tych miejsc. Sprawdź, które z nich najlepiej wybrać!

Podkategorie

 • Gazowe

  Kuchnie gazowe gastronomiczne, jakie w rozbudowanym asortymencie wyposażenia gastronomii naszego sklepu internetowego znajdą klienci, to specjalistyczny sprzęt kuchenny, który sprawdzi się w profesjonalnych kuchniach, w tym hotelowych, restauracyjnych, szpitalnych, czy wojskowych.

 • Elektryczne

  Kuchnie gastronomiczne elektryczne to sprzęt niezbędny w każdym lokalu gastronomicznym. Jako renomowana hurtownia gastronomiczna Eva-Tec zaopatruje w nowoczesne i profesjonalne kuchnie gastronomiczne, w tym kuchnie gastronomiczne elektryczne, w wersji 2-, 4- i 6-palnikowej.

na stronie
1 - 30 z 150
1 - 30 z 150

Jakie kuchenki gastronomiczne znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

W bogatej ofercie naszego sklepu gastronomicznego znajdują się wysokiej jakości przemysłowe kuchnie gastronomiczne. Wśród nich znajdziesz nie tylko kuchnie gazowe, ale też kuchenki zasilane elektrycznie. Zarówno kuchnie elektryczne, jak i gazowe to 2- 4-, 5- i 6-palnikowe urządzenia grzewcze, a także modele z wanną wodną, znacznie ułatwiające utrzymanie czystości. Wszystkie z dostępnych w naszym sklepie internetowym kuchenek gastronomicznych wyróżniają się wielofunkcyjnością, wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością.

Profesjonalne kuchnie gastronomiczne

Kuchnie przemysłowe, jakie oferujemy naszym klientom to nowoczesne, energooszczędne modele o ergonomicznej budowie, zapewniającej komfort i bezpieczeństwo pracy. Proponujemy profesjonalne kuchnie gazowe i elektryczne renomowanych producentów, takich jak Red Fox, RM Gastro, Kromet, Stalgast i Hendi. Wśród szerokiego asortymentu znajdują się kuchenki przemysłowe o niewielkich gabarytach, niezawodne dla małej gastronomii lub jako uzupełnienie większego zaplecza kuchennego, jak i rozbudowane kuchnie profesjonalne, niezbędne w przypadku lokali obsługujących wielu gości każdego dnia.

W naszym sklepie znajdziesz:

 • kuchnie wolnostojące
 • kuchnie stołowe
 • kuchnie z piekarnikiem
 • kuchnie bez piekarnika
 • kuchnie z wygodną półką
 • kuchnie z żeliwną płytą
 • kuchnie 6 palnikowe
 • kuchnie 5 palnikowe

Eva-Tec - kompleksowe usługi dla gastronomii

Kuchnie profesjonalne, a także inne sprzęty do gastronomii, między innymi piece konwekcyjno-parowe, czy grille dostępne w naszej bogatej ofercie online pochodzą od sprawdzonych dostawców. U nas możesz je nabyć w konkurencyjnej cenie. Co więcej, nasze wieloletnie doświadczenie serwisowe i świadczone usługi w tym zakresie zapewniają, iż zakup w naszej firmie jest bezpieczny. W razie problemów ze sprzętem gwarantujemy fachową pomoc oraz dostęp do części zapasowych. Z nami skompletujesz między innymi:

Niezależnie od tego, czego brakuje w Twoim lokalu, zapraszamy na zakupy kuchenek gastronomicznych i innych artykułów wyposażenia gastronomii! Razem z Eva-Tec zwiększysz wydajność pracy w swojej restauracji. Sprawdź naszą ofertę kuchni przemysłowych i przekonaj się, że naprawdę warto!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!