sale-offer
sale-offer1

Kuchnie gastronomiczne przemysłowe

Jest 107 produktów

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości kuchnie gastronomiczne i przemysłowe, które sprawdzą się w profesjonalnych kuchniach, w tym restauracyjnych, hotelowych, szpitalnych czy wojskowych. Są wśród nich zarówno kuchnie gazowe, jak i elektryczne, w tym 2- 4 -i 6-palnikowe urządzenia grzewcze, a także modele z wanną wodną znacznie ułatwiające utrzymanie czystości. Wyposażenie zawarte w naszym sklepie gastronomicznym wyróżnia się wielofunkcyjnością, wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością. Kuchnie gastronomiczne, a także inne sprzęty i akcesoria dostępne w naszej bogatej ofercie online pochodzą od sprawdzonych dostawców i można je kupić w przystępnej cenie. Dodatkowo nasze wieloletnie doświadczenie serwisowe i świadczone usługi w tym zakresie zapewniają iż zakup w naszej firmie jest bezpieczny, a w razie problemów ze sprzętem gwarantujemy fachową pomoc oraz dostęp do części zapasowych. Zapraszamy na zakupy produktów wyposażenia gastronomii!

Podkategorie

  • Gazowe

    W rozbudowanym asortymencie wyposażenia gastronomii naszego sklepu internetowego klienci znajdą specjalistyczny sprzęt kuchenny, który sprawdzi się w dużych, profesjonalnych kuchniach, w tym hotelowych, restauracyjnych, szpitalnych czy wojskowych. W ofercie wyposażenia do kuchni dostępne są kuchnie gazowe gastronomiczne, zarówno w wersji 2- i 4, jak i 6-palnikowej, także modele wyposażone w wannę wodną ułatwiającą utrzymanie najwyższej higieny pracy. W naszym sklepie online posiadamy kuchnie gastronomiczne, sprzęty, narzędzia i akcesoria kuchenne, które wyróżnia wysoka jakość, a przy tym korzystna cena. Oferowane kuchnie gazowe przemysłowe, a także inne urządzenia grzewcze i artykuły kuchenne z pewnością usprawnią codzienną pracę dużych lokali gastronomicznych.  

  • Elektryczne

    Wśród asortymentu wyposażenia gastronomii firmy Eva-Tec znajduje się duży wybór nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń grzewczych, w tym kuchnie elektryczne gastronomiczne, w wersji 2-, 4- i 6-palnikowej. Przemysłowe kuchenki sprawdzą się w dużych kuchniach restauracyjnych, hotelowych czy szpitalnych. Specjalistyczny sprzęt dostępny w ofercie Eva-Tec pochodzi wyłącznie od znanych i sprawdzonych producentów artykułów gastronomicznych. Kuchnia elektryczna przemysłowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, a ponadto jest wytrzymała, bardzo wydajna oraz dostępna w korzystnej cenie. Zapraszamy do wyposażenia swojej kuchni gastronomicznej w niezbędne akcesoria, narzędzia oraz sprzęt. Naszym klientom oferujemy także sprzedaż części zamiennych.

na stronie
1 - 30 z 107
1 - 30 z 107