sale-offer
sale-offer1

Kuchnie gastronomiczne przemysłowe

Jest 100 produktów

Kuchnia gastronomiczna to podstawowe i niezawodne wyposażenie profesjonalnych kuchni restauracyjnych, hotelowych, szpitalnych, czy wojskowych. W bogatej ofercie naszego sklepu gastronomicznego znajdują się wysokiej jakości kuchnie przemysłowe, zarówno gazowe, jak i elektryczne, w tym 2- 4-, 5- i 6-palnikowe urządzenia grzewcze, a także modele z wanną wodną, znacznie ułatwiające utrzymanie czystości. Wyposażenie gastronomiczne znajdujące się w naszym sklepie internetowym wyróżnia się wielofunkcyjnością, wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością.

Podkategorie

  • Gazowe

    Kuchnie gazowe gastronomiczne, jakie w rozbudowanym asortymencie wyposażenia gastronomii naszego sklepu internetowego znajdą klienci, to specjalistyczny sprzęt kuchenny, który sprawdzi się w profesjonalnych kuchniach, w tym hotelowych, restauracyjnych, szpitalnych, czy wojskowych. W ofercie dostępne są kuchnie przemysłowe, zarówno w wersji 2- i 4-, 5- jak i 6-palnikowej, a także modele wyposażone w wannę wodną, ułatwiającą utrzymanie najwyższej higieny pracy. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje profesjonalne sprzęty, narzędzia i akcesoria kuchenne, które usprawnią codzienną pracę lokali gastronomicznych.

  • Elektryczne

    Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec zaopatruje w nowoczesne i profesjonalne kuchnie gastronomiczne, w tym kuchnie gastronomiczne elektryczne, w wersji 2-, 4- i 6-palnikowej. Przemysłowe kuchenki pochodzące od uznanych w świecie gastronomii marek sprawdzą się w dużych restauracjach, hotelach czy szpitalach. Dlaczego warto? Ponieważ kuchnie elektryczne przemysłowe wykonane z najwyższej jakości materiałów są wytrzymałe, bardzo wydajne oraz dostępne w korzystnej cenie. Zapraszamy do wyposażenia swojej kuchni gastronomicznej w niezbędne akcesoria, narzędzia oraz sprzęt.

na stronie
1 - 30 z 100
1 - 30 z 100

Profesjonalne kuchnie gastronomiczne

Kuchnie gastronomiczne, jakie oferujemy naszym klientom to nowoczesne, energooszczędne modele o ergonomicznej budowie, zapewniającej komfort i bezpieczeństwo pracy. Proponujemy kuchnie profesjonalne stołowe i wolnostojące, z piekarnikiem, jak i bez, z wygodną półką, a także wyposażone w żeliwną płytę, pozwalającą na wykorzystywanie naczyń różnej wielkości. Wśród szerokiego asortymentu znajdują się kuchenki przemysłowe o niewielkich gabarytach, niezawodne dla małej gastronomii lub jako uzupełnienie większego zaplecza kuchennego, jak i rozbudowane sprzęty gastronomiczne, niezbędne w przypadku lokali obsługujących wielu gości każdego dnia.

Eva-Tec - kompleksowe usługi dla gastronomii

Kuchnie profesjonalne a także inne sprzęty, między innymi piece konwekcyjno-parowe, czy grille dostępne w naszej bogatej ofercie online pochodzą od sprawdzonych dostawców, a można je nabyć w konkurencyjnej cenie. Dodatkowo, nasze wieloletnie doświadczenie serwisowe i świadczone usługi w tym zakresie zapewniają iż zakup w naszej firmie jest bezpieczny, a w razie problemów ze sprzętem gwarantujemy fachową pomoc oraz dostęp do części zapasowych. Zapraszamy na zakupy artykułów wyposażenia gastronomii!