sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Szafy chłodnicze

Jest 61 produktów

Interesują Cię profesjonalne szafy chłodnicze? Warto sprawdzić naszą ofertę, ponieważ proponujemy urządzenia chłodnicze najwyższej jakości. Szafy chłodzące posłużą idealnie w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie czy bary. To sprzęt, który pozwala na utrzymanie właściwej temperatury dużej ilości produktów spożywczych.

na stronie
1 - 30 z 61
1 - 30 z 61

Szeroki asortyment szaf chłodniczych

W naszej ofercie znaleźć można szafy chłodnicze o różnej pojemności 1- 2- oraz 3- drzwiowe. Wybór zależy od indywidualnych preferencji klienta i potrzeb danego lokalu. Dostępne są również przeszklone szafy chłodnicze, co pozwala im pełnić funkcję ekspozycyjną i zachęcać odwiedzających lokal do zamówienia posiłku. To urządzenia, które umożliwiają przechowywanie produktów, takich jak napoje, warzywa czy owoce w odpowiedniej temperaturze. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. 

Korzystne ceny szaf chłodniczych

Dla naszych klientów proponujemy wyjątkowo korzystne ceny szaf chłodniczych gastronomicznych. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje sprzęt, który sprawia, że praca w lokalach gastronomicznych przebiega sprawniej oraz efektywniej. Co jeszcze można u nas znaleźć? 

Coś nie działa tak jak powinno? Zajmujemy się także serwisowaniem sprzętu oraz oferujemy części zamienne do urządzeń znanych producentów. 

Warto zamówić nasze profesjonalne szafy chłodnicze, posiadamy również stoły chłodniczeszafy mroźnicze oraz witryny chłodnicze. Bogate doświadczenie umożliwia nam sprzedaż wyłącznie sprawdzonych produktów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz sprawną dostawę. Zapraszamy do składania zamówień!