sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Szafy chłodnicze

Jest 44 produktów

Interesują Cię profesjonalne szafy chłodnicze? Warto sprawdzić naszą ofertę, ponieważ proponujemy urządzenia chłodnicze najwyższej jakości. Szafy chłodzące posłużą idealnie w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie czy bary. To sprzęt, który pozwala na utrzymanie właściwej temperatury dużej ilości produktów spożywczych.

Podkategorie

 • EDENOX

  Jeżeli chcesz jak najlepiej wyposażyć swój lokal, przydadzą Ci się szafy chłodnicze Edenox! Dzięki nim produkty zachowają świeżość na dłużej. Każdy artykuł będzie miał swoje miejsce, a więc unikniesz bałaganu w kuchni. Szafy chłodnicze na napoje Edenox będą też idealne do wyeksponowania produktów w barach szybkiej obsługi czy na lotniskach.

 • HENDI

  Potrzebujesz praktycznego wyposażenia kuchni, które zapewni świeżość produktom na dłużej? Wypróbuj szafy chłodnicze Hendi! Te praktyczne urządzenia chłodnicze ułatwią Ci prowadzenie zarówno małej gastronomii, jak i dużej restauracji. Przeszklone szafy chłodnicze Hendi będą idealne do wyeksponowania napojów, ciast czy innych artykułów.

 • STALGAST
 • RED FOX

  Jeżeli szukasz urządzeń, które ułatwią pracę w Twojej gastronomii, szafy chłodnicze RedFox spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! Są to funkcjonalne urządzenia chłodnicze, które będą idealne do każdej gastronomii. Przeszklone szafy chłodnicze RedFox są w sam raz do barów szybkiej obsługi — z łatwością wyeksponujesz w nich gazowane napoje i przekąski. Natomiast do kuchni w dużej restauracji będziesz potrzebować pojemnego i praktycznego modelu. Solidne szafy chłodnicze dwudrzwiowe RedFox będą więc idealnie dobrane do Twoich potrzeb.

 • ASBER

  Jest wiele akcesoriów, które ułatwiają prowadzenie gastronomii — wśród nich są praktyczne szafy chłodnicze Asber. Są niezastąpione zarówno w dużej kuchni w restauracji, jak i w niewielkim bistro. Przeszklone szafy chłodnicze przydają się do eksponowania napojów i przekąsek. Jeśli wystawisz je w widocznym miejscu, nie tylko zachęcą klientów do kupna, lecz również pozytywnie wpłyną na wygląd Twojego lokalu. Modele przeszklone również sprawdzą się na kuchni, stały podgląd zapasów minimalizuje częstotliwość otwierania urządzenia, co wpływa na mniejsze zużycie prądu jak i trwałość urządzenia. Duże szafy chłodnicze na warzywa, mięso czy nabiał firmy Asber, pozwalają na  przechowanie sporych ilości produktów w optymalnej temperaturze. Dzięki nim Twoi goście będą mogli cieszyć się świeżymi produktami o każdej porze roku.

 • RM GASTRO

  Jeżeli szukasz najwyższej jakości urządzeń chłodniczych  to szafy chłodnicze RM Gastro będą idealne do Twojego lokalu. Dzięki nim artykuły dłużej zachowają świeżość i nienaganny wygląd. Przeszklone szafy chłodnicze RM Gastro są idealne do eksponowania zimnych napojów, ciast, deserów czy przekąsek. Możesz przechowywać w nich także produkty mleczne, mięso, owoce, warzywa i inne produkty spożywcze. Wysoka jakość wykonania, nawiew zimnego powietrza bocznymi kanałami czy izolacja o grubości 70 mm to tylko niektóre z cech potwierdzających jakość chłodnictwa RM Gastro.

na stronie
1 - 30 z 44
1 - 30 z 44

Szeroki asortyment szaf chłodniczych

W naszej ofercie znaleźć można szafy chłodnicze o różnej pojemności 1- 2- oraz 3- drzwiowe. Wybór zależy od indywidualnych preferencji klienta i potrzeb danego lokalu. Dostępne są również przeszklone szafy chłodnicze, co pozwala im pełnić funkcję ekspozycyjną i zachęcać odwiedzających lokal do zamówienia posiłku. To urządzenia, które umożliwiają przechowywanie produktów, takich jak napoje, warzywa czy owoce w odpowiedniej temperaturze. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. 

Korzystne ceny szaf chłodniczych

Dla naszych klientów proponujemy wyjątkowo korzystne ceny szaf chłodniczych gastronomicznych. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje sprzęt, który sprawia, że praca w lokalach gastronomicznych przebiega sprawniej oraz efektywniej. Co jeszcze można u nas znaleźć? 

Coś nie działa tak jak powinno? Zajmujemy się także serwisowaniem sprzętu oraz oferujemy części zamienne do urządzeń znanych producentów. 

Warto zamówić nasze profesjonalne szafy chłodnicze, posiadamy również stoły chłodniczeszafy mroźnicze oraz witryny chłodnicze. Bogate doświadczenie umożliwia nam sprzedaż wyłącznie sprawdzonych produktów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz sprawną dostawę. Zapraszamy do składania zamówień!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!