sale-offer
sale-offer1

Witryny i lady grzewcze gastronomiczne

Jest 15 produktów

W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC dostępny jest szeroki wybór urządzeń grzewczych. Oferujemy witryny grzewcze pojedyncze i podwójne, dzięki którym można wyeksponować i utrzymać w cieple przygotowane produkty, które powinny być serwowane na ciepło. 

1 - 15 z 15
1 - 15 z 15

Wyeksponuj produkty dzięki naszym witrynom grzewczym

Wykonane ze stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego lady grzewcze nadają się do przechowywania np. pizzy czy kurczaka. Ich specjalna konstrukcja umożliwia łatwe czyszczenie od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Witryny grzewcze gastronomiczne wyposażone są w pojemniki na wodę, dzięki czemu potrawy, takie jak mięso nie wysuszają się. Naszym klientom gwarantujemy najwyższej jakości lady gastronomiczne podgrzewane, a także maszyny i urządzenia gastronomiczne od najlepszych producentów, w tym HENDI czy RED FOX. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w konkurencyjnych cenach!

Lady grzewcze pozwalające utrzymać ciepło posiłków

Lady grzewcze do gastronomii to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w Twoim lokalu! Świetnie sprawdzą się w restauracjach, kawiarniach czy cukierniach. Znajdziesz u nas zarówno witryny grzewcze ekspozycyjne, jak i podgrzewacze do talerzy. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje niezawodne urządzenia do wyposażenia kuchni. Dostępny jest u nas sprzęt przeznaczony do różnych punktów gastronomicznych, w tym:

Zamawiając u nas witryny grzewcze gastronomiczne oraz inne urządzenia, masz gwarancję atrakcyjnych cen oraz szybkiej i sprawnej dostawy. Wyposażenie kuchni w lokalu nie należy do łatwych zadań, dlatego naszym klientom oferujemy sprawdzony sprzęt najlepszej jakości. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie pytań dotyczących oferty, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!