sale-offer
sale-offer1

Lodówki barowe

Jest 7 produktów

Lodówki barowe to niezastąpione rozwiązanie, które pozwala na podawanie odpowiednio schłodzonych napojów. Profesjonalny sprzęt dostosowany do potrzeb lokali gastronomicznych, znacznie podnosi jakość usług. Warto dokładniej zapoznać się z naszą ofertą lodówek barowych i wybrać najodpowiedniejsze dla siebie urządzenie. Doskonała znajomość branży oraz doświadczenie umożliwia nam sprzedaż wyposażenia, które świetnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych.

1 - 7 z 7
1 - 7 z 7

Lodówki barowe - niezbędne wyposażenie baru

Oferujemy lodówki do baru renomowanych producentów - niezawodne oraz posiadające wiele udogodnień. Profesjonalne wyposażenie lokalu to ważna kwestia, o którą należy zadbać, jeżeli decydujemy się na prowadzenie swojego biznesu. Nasze barowe i podbarowe lodówki to urządzenia chłodnicze, które cieszą się dużą popularnością. Wykonane z solidnych materiałów, posłużą Wam przez długi okres. Profesjonalny sprzęt sprawia, że praca w punktach gastronomicznych przebiega szybciej i sprawniej. U nas masz gwarancję dobrej ceny za zakup wysokiej jakości sprzętu - zapraszamy!

Skorzystaj z naszej oferty!

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC ma w swoim asortymencie barowe szafy chłodnicze oraz wiele innych urządzeń, dzięki którym wyposażysz swój punkt gastronomiczny. Jakiego rodzaju wyposażenie znajdziesz u nas?

A może Twój sprzęt nie działa poprawnie lub uległ uszkodzeniu? Nasi doświadczeni pracownicy serwisu z pewnością pomogą! U nas macie dostęp również do szerokiego asortymentu części zamiennych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej oferty produktów oraz usług EVA-TEC!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!