sale-offer
sale-offer1

Części Do Urządzeń Robot Coupe

Brak produktów w tej kategorii

Oferujemy części Robot Coupe, francuskiego producenta robotów kuchennych. Czy wiesz kto jest twórcą tych urządzeń? W 1961 roku Pierre Verdun zaprojektował i wykonał prostego robota kuchennego, który zrewolucjonizował pracę w kuchni. Jeśli dojdzie do awarii, nie zawsze trzeba pozbywać się starego sprzętu - często wystarczy kupić i zamontować części zamienne do urządzeń gastronomicznych. Nasza hurtownia oferuje części Robot Coupe w atrakcyjnej dla klientów cenie.

Gdzie kupić części do urządzeń Robot Coupe? 

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, który dostarcza sprzęt i części zamienne dla branży HoReCa. W asortymencie znajdziesz między innymi części zamienne do urządzeń Robot Coupe takie jak pojemnik z pokrywką, tarcza odrzutnik, misa szatkownicy, pokrywa górna, stopa z głowicą czy stopa z dzwonem. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży gastronomicznej, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby utrzymać konkurencyjne ceny. Ponadto prowadzimy serwis Robot Coupe, wykonujemy naprawy oraz sprowadzamy potrzebne części.

Zamów części Robot Coupe od EVA-TEC

Francuski producent Robot Coupe to marka uznana w świecie gastronomii ze względu na wysoką jakość i wytrzymałość urządzeń. Działamy według takich samych zasad, dlatego jeśli potrzebujesz fachowej porady, skontaktuj się z naszą wykwalifikowaną kadrą. Zamów części zamienne do urządzeń Robot Coupe, a my zajmiemy się resztą.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!