sale-offer
sale-offer1

Młynki do przypraw

Jestes 1 produkt

W szerokiej ofercie EVA-TEC, obok artykułów masarskich, znajdują się również przemysłowe młynki do przypraw, z żarnami specjalnie przystosowanymi do przemiału większej ilości produktu.Jest to niezastąpiony element wyposażenia każdego zakładu przetwórstwa mięsnego oraz miejsca, w którym istotne jest idealne zmielenie np. ziaren pieprzu czy innych przypraw. Solidne, wytrzymałe oraz proste w obsłudze młynki do przypraw dostępne w ofercie EVA-TEC spełniają wszelkie wytyczne Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń i akcesoriów masarskich w najwyższej jakości.

1 - 1 z 1
1 - 1 z 1

Profesjonalne młynki do mielenia przypraw

Przemysłowe młynki do przypraw mogą być wykorzystywane przez zakłady, sklepy mięsne, masarnie, rzeźnie oraz inne miejsca związane z przemysłem mięsnym. Zbiornik na przyprawy pomieści nawet do 1 kg produktu, a wydajności w zależności od grubości mielenia, nawet do 14 kg/h. Elektryczne młynki umożliwiają łatwe, szybkie i precyzyjne zmielenie soli, pieprzu oraz innych przypraw. Są wygodne w użyciu oraz łatwe w czyszczeniu.

Przemysłowe młynki do przypraw z żarnami pozwalają na mikrometryczną regulację stopnia zmielenia ziaren, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów smakowych oraz najwyższej jakości rozdrabianych ziaren. Dobrze sprawdzą się w zakładach przetwórstwa mięsnego, w których konieczny jest przemiał dużej ilości przypraw. Wykonanie z trwałego materiału, który gwarantuje mocną i wytrzymałą konstrukcję młynków, gwarantuje dużą wydajność oraz możliwość ciągłej pracy urządzenia.

EVA-TEC - profesjonalny dystrybutor urządzeń masarskich

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty sklepu internetowego EVA-TEC. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w dystrybucji maszyn przemysłu mięsnego, narzędzi i artykułów rzeźniczych. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie zakupów sprzętu niezbędnego w zakładach związanych z przemysłem mięsnym. EVA-TEC jest gwarancją niezawodnych urządzeń w atrakcyjnej cenie, wykonanych z najwyższej jakości materiałów.