sale-offer
sale-offer1

Młynki do przypraw przemysłowe

Jest 2 produktów

W szerokiej ofercie EVA-TEC, obok artykułów masarskich, znajdziesz przemysłowy młynek do przypraw z żarnami specjalnie przystosowanymi do przemiału większej ilości produktu. Jest to niezastąpiony element wyposażenia każdego zakładu przetwórstwa mięsnego oraz miejsca, w którym istotne jest idealne zmielenie np. ziaren pieprzu czy innych przypraw. Solidny, wytrzymały i łatwy w obsłudze młynek przemysłowy marki Santos, dostępny w ofercie EVA-TEC, spełnia wszelkie wytyczne Unii Europejskiej, zapewniając wydajną i bezpieczną pracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń i akcesoriów masarskich, z którymi kompleksowo wyposażysz sklep masarski, punkt gastronomiczny czy zakład przetwórstwa mięsnego.

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2

Profesjonalne młynki do mielenia przypraw

Młynek do przypraw to urządzenie niezbędne w zakładach mięsnych, masarniach, rzeźniach oraz innych miejscach związanych z gastronomią. Zbiornik na przyprawy zmieści nawet do 1 kg produktu, a wydajność, jaką osiąga młynek przemysłowy, w zależności od grubości mielenia, sięga nawet do 14 kg/h. Elektryczne młynki do przypraw umożliwiają łatwe, szybkie i precyzyjne zmielenie pieprzu oraz innych przypraw. Są wygodne w użyciu oraz łatwe w czyszczeniu.

Przemysłowe młynki do przypraw z żarnami pozwalają na mikrometryczną regulację stopnia zmielenia ziaren, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów smakowych oraz najwyższej jakości rozdrabnianych ziaren. Młynek przemysłowy dobrze sprawdzi się w zakładach przetwórstwa mięsnego, w których konieczny jest przemiał dużej ilości przypraw. Wykonanie z trwałego materiału, który gwarantuje mocną i wytrzymałą konstrukcję młynków, umożliwia pracę ciągłą.

EVA-TEC - dystrybutor sprawdzonych urządzeń masarskich

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty, jaką przygotowała hurtownia gastronomiczna EVA-TEC. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w dystrybucji maszyn przemysłu mięsnego, narzędzi i artykułów rzeźniczych. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie zakupów sprzętu, niezbędnego w zakładach związanych z przemysłem mięsnym. EVA-TEC jest gwarancją niezawodnych urządzeń w atrakcyjnej cenie, wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Wybierz profesjonalny młynek do przypraw marki Santos oraz inne akcesoria i maszyny masarskie - skompletuj niezawodne wyposażenie.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!