sale-offer
sale-offer1

Kotleciarki i maszynki do rozbijania mięsa

Jest 12 produktów

Kotleciarka do mięsa, nazywana też steakerem, to podstawowy element wyposażenia nie tylko sklepów czy zakładów mięsnych, ale także tych wszystkich lokali gastronomicznych, gdzie są wydawane duże ilości posiłków. Tego typu maszyna do rozbijania i zmiękczania mięsa sprawdza się w restauracjach, barach, stołówkach. Steaker do ubijania kotletów jest także idealnym rozwiązaniem dla firm cateringowych. Skraca czas smażenia i marynowania oraz sprawia, że mięso staje się bardziej kruche i smaczne.

Oferowane przez nas nacinarki i kotleciarki pozwalają naciąć i rozbić dużą liczbę plastrów karkówki, schabu, wołowiny, boczku w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu praca sklepu mięsnego czy lokalu gastronomicznego jest wydajniejsza, a oferowane produkty są wyższej jakości – są po prostu smaczniejsze. Możliwe jest wydanie większej liczby posiłków w krótszym czasie.

1 - 12 z 12
1 - 12 z 12

EVA-TEC – sprzęt gastronomiczny i rzeźniczy od najlepszych producentów

Klientom EVA-TEC dostarczamy wyłącznie najlepsze narzędzia i maszyny gastronomiczne, od sprawdzonych producentów. Takich, którzy gwarantują wysoką jakość produktów, bezawaryjność i serwis oraz części zamienne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się między innymi kotleciarka elektryczna renomowanej marki Bizerba czy tańszy model - kotleciarka Hendi. Produkty gastronomiczne Bizerba znane są z wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności. W naszej ofercie dostępne są także przystawki do kotleciarek Bizerba i Hendi czy równie popularnych na rynku Victor oraz Raptor.

Profesjonalny serwis kotleciarek do mięsa

Naszym klientom oferujemy usługę profesjonalnego montażu kupionego sprzętu masarskiego i gastronomicznego. Montaż przeprowadzony przez specjalistów EVA-TEC to gwarancja prawidłowego i bezpiecznego działania maszyny.

Nasza oferta obejmuje również serwis steakerów oraz pozostałych urządzeń dla przemysłu mięsnego, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dzięki nam Twoja kotleciarka do mięsa będzie służyła Tobie przez długie lata!

Istnieje możliwość przeprowadzenia przez naszych specjalistów szkolenia z zakresu obsługi kotleciarki do mięsa w Twojej firmie.

Oferta EVA-TEC to połączenie wysokiej jakości oferowanych akcesoriów oraz urządzeń gastronomicznych z konkurencyjną ceną.