sale-offer
sale-offer1

Kotleciarki i maszynki do rozbijania mięsa

Jest 18 produktów

Kotleciarki stanowią podstawowy element wyposażenia sklepów i zakładów mięsnych, a także lokali gastronomicznych. Tego typu maszynka do schabowych czy karkówki, sprawdzi się w restauracjach, barach, stołówkach czy w firmach cateringowych. Korzystanie z urządzenia do rozbijania kotletów skraca czas smażenia i marynowania oraz sprawia, że mięso staje się bardziej kruche i smaczne. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje kotleciarki do mięsa renomowanych producentów – Bizerba, Hendi, MA-GA, Raptor, RedFox. Elektryczna maszynka do rozbijania mięsa – postaw na profesjonalne wyposażenie!

1 - 18 z 18
1 - 18 z 18

Maszyna do rozbijania mięsa - dlaczego jest niezbędna w gastronomii?

Oferowane przez nas nacinarki i maszynki do rozbijania schabu wyposażone są w noże ze stali nierdzewnej, pozwalają naciąć i rozbić dużą liczbę plastrów karkówki, schabu, wołowiny, boczku w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu maszynka do rozbijania mięsa powoduje, że praca sklepu mięsnego czy lokalu gastronomicznego jest wydajniejsza. Rozbijarka do mięsa poprawia strukturę mięsiwa, a oferowane produkty są wyższej jakości – są po prostu smaczniejsze. Ubijarka do kotletów przyczynia się do zmiękczania mięsa wołowego i wieprzowego. 

Profesjonalna maszynka do kotletów schabowych sprawia, że możliwe jest wydanie większej liczby posiłków w krótszym czasie. Właśnie dlatego ubijaczki do kotletów doskonale sprawdzają się nie tylko jako wyposażenie sklepów mięsnych, ale i we wszystkich lokalach gastronomicznych obsługujących dużą liczbę gości. Elektryczna maszynka do schabowych to urządzenie, dzięki któremu wzrośnie zadowolenie klientów Twojego lokalu.

EVA-TEC – prasa do kotletów i stekownica do mięsa czyli sprzęt gastronomiczny i rzeźniczy od najlepszych producentów

Klientom EVA-TEC dostarczamy wyłącznie wysokiej klasy kotleciarki do schabowych, od sprawdzonych producentów, takich jak:

  • Bizerba,
  • Hendi,
  • MA-GA,
  • Raptor,
  • RedFox.

Gwarantują oni wysoką jakość produktów takich jak maszynka do ubijania schabowych. Możesz liczyć na bezawaryjność maszyn do kotletów oraz serwis, a także części zamienne do maszynek do rozbijania mięsa - elektrycznych i ręcznych. Maszynki do klepania kotletów renomowanych marek znane są z niezawodności nawet podczas długotrwałego użytkowania. Profesjonalna maszynka do rozbijania mięsa zapewnia także optymalny komfort i bezpieczeństwo pracy.

Profesjonalny serwis maszyn do rozbijania mięsa

Jeśli prowadzisz sklep masarski czy lokal gastronomiczny, w EVA-TEC możesz liczyć na kompleksową obsługę. W ofercie mamy m.in. maszynki do rozbijania kotletów schabowych i maszynki do stekowania mięsa. Co jeszcze znajdziesz w EVA-TEC:

  • oferujemy profesjonalne kotleciarki maszynki do rozbijania mięsa czyli maszynki do rozbijania kotletów schabowych, karkówki, inne urządzenia do obróbki mięsa, a także pozostałe wyposażenie lokalu gastronomicznego,
  • realizujemy usługę profesjonalnego montażu maszyn do rozbijania kotletów oraz sprzętu masarskiego i gastronomicznego. Montaż przeprowadzony przez specjalistów EVA-TEC to gwarancja prawidłowego i bezpiecznego działania zarówno kotleciarki, jak i każdej innej maszyny,
  • zapewniamy możliwość przeprowadzenia przez naszych specjalistów szkolenia z zakresu obsługi zarówno kotleciarki elektrycznej do mięsa, jak kotleciarki ręcznej w Twojej firmie.

Nasza oferta obejmuje również serwis maszynek do tłuczenia kotletów i maszynek do stekowania oraz pozostałych urządzeń dla przemysłu mięsnego, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dzięki nam Twoja maszynka do ubijania kotletów będzie służyła przez długie lata. Wybierz nasze maszynki do kotletów, a obróbka mechaniczna mięsa w profesjonalnej kuchni stanie prostsza i bardziej wydajna!

Nasza hurtownia oferuje najwyższej jakości wyposażenie masarni i profesjonalnej gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla branży gastronomicznej. Znajdziesz u nas m.in.:

Oferta EVA-TEC to połączenie wysokiej jakości oferowanych akcesoriów oraz urządzeń gastronomicznych z konkurencyjną ceną. 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!