sale-offer
sale-offer1

Kotleciarki i maszynki do rozbijania mięsa

Jest 19 produktów

Kotleciarki stanowią podstawowy element wyposażenia sklepów i zakładów mięsnych, a także lokali gastronomicznych. Tego typu maszynka do schabowych, karkówki, sprawdza się w restauracjach, barach, stołówkach czy w firmach cateringowych. Jej wykorzystanie skraca czas smażenia i marynowania oraz sprawia, że mięso staje się bardziej kruche i smaczne. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje kotleciarki do mięsa renomowanych producentów – Bizerba, Hendi, MA-GA, Raptor, RedFox. Postaw na profesjonalne wyposażenie!

1 - 19 z 19
1 - 19 z 19

Dlaczego warto wybrać kotleciarkę do mięsa?

Oferowane przez nas nacinarki i kotleciarki, wyposażone w noże ze stali nierdzewnej, pozwalają naciąć i rozbić dużą liczbę plastrów karkówki, schabu, wołowiny, boczku w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu maszynka do rozbijania mięsa powoduje, że praca sklepu mięsnego czy lokalu gastronomicznego jest wydajniejsza, a oferowane produkty są wyższej jakości – są po prostu smaczniejsze. Profesjonalna maszynka do schabowych sprawia, że możliwe jest wydanie większej liczby posiłków w krótszym czasie. Właśnie dlatego, kotleciarki do mięsa doskonale sprawdzają się nie tylko jako wyposażenie sklepów mięsnych, ale i we wszystkich lokalach gastronomicznych obsługujących dużą liczbę gości. Maszynka do schabowych to urządzenie, dzięki któremu wzrośnie zadowolenie gości Twojego lokalu.

EVA-TEC – sprzęt gastronomiczny i rzeźniczy od najlepszych producentów

Klientom EVA-TEC dostarczamy wyłącznie wysokiej klasy kotleciarki, od sprawdzonych producentów, takich jak:

  • Bizerba,
  • Hendi,
  • MA-GA,
  • Raptor,
  • RedFox.

Gwarantują oni wysoką jakość produktów, bezawaryjność i serwis oraz części zamienne. Kotleciarki do mięsa renomowanych marek znane są z niezawodności nawet podczas długotrwałego użytkowania. Profesjonalna maszynka do rozbijania mięsa zapewnia także optymalny komfort i bezpieczeństwo pracy. 

Profesjonalny serwis maszynek do rozbijania mięsa

Jeśli prowadzisz sklep masarski czy lokal gastronomiczny, w EVA-TEC możesz liczyć na kompleksową obsługę:

  • oferujemy profesjonalne maszynki do rozbijania kotletów schabowych, karkówki, inne urządzenia do obróbki mięsa, a także pozostałe wyposażenie lokalu gastronomicznego,
  • realizujemy usługę profesjonalnego montażu kupionego sprzętu masarskiego i gastronomicznego. Montaż przeprowadzony przez specjalistów EVA-TEC to gwarancja prawidłowego i bezpiecznego działania zarówno kotleciarki, jak i każdej innej maszyny,
  • zapewniamy możliwość przeprowadzenia przez naszych specjalistów szkolenia z zakresu obsługi kotleciarki do mięsa w Twojej firmie.

Nasza oferta obejmuje również serwis steakerów oraz pozostałych urządzeń dla przemysłu mięsnego, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dzięki nam Twoja maszynka do rozbijania mięsa będzie służyła przez długie lata!

Oferta EVA-TEC to połączenie wysokiej jakości oferowanych akcesoriów oraz urządzeń gastronomicznych z konkurencyjną ceną.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!