sale-offer
sale-offer1

Kloce masarskie do mięsa - drewniane i stalowe

Jest 9 produktów

Kloce masarskie stanowią podstawowy element wyposażenia każdej masarni oraz sklepu mięsnego. Tego typu stoły do obróbki mięsa można także spotkać w restauracjach. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się pieńki masarskie o różnych wymiarach oraz wykonane z różnych materiałów (drewniane oraz polietylenowe). Dzięki temu każdy z naszych klientów znajdzie u nas najlepsze rozwiązanie do swojego zakładu czy sklepu mięsnego.

Zajmujemy się dystrybucją wyłącznie najlepszych narzędzi i maszyn gastronomicznych, od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że kupiony u nas pieniek masarski, bądź też inne akcesoria, będzie służył naszym klientom przez długi czas, a ewentualny serwis nie będzie problemem.

1 - 9 z 9
1 - 9 z 9

EVA-TEC – bogaty wybór artykułów dla przemysłu mięsnego

Nasza oferta sprzętu gastronomicznego jest bardzo rozbudowana.Posiadamy w sprzedaży wszystkie akcesoria i maszyny niezbędne do kompleksowego wyposażenia masarni oraz sklepu mięsnego. Bogaty jest także wybór samych stołów do mięsa. Polecamy kloce masarskie na podstawie oraz bez podstawy:

  • drewniane (z drewna bukowego),
  • z polietylenu na podstawie ze stali nierdzewnej.

W sklepie EVA-TEC dostępne są także same podstawy do kloca.

Solidne wykonanie stołów masarskich do mięsa od EVA-TEC

Kloc masarski kupiony w EVA-TEC to produkt najwyższej jakości. Oferowane przez nas pieńki charakteryzują się solidną konstrukcją i dużą wytrzymałością. Te wykonane ze stali nierdzewnej są również łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie spełniają wymogi dotyczące kontaktu z żywnością. Ich używanie jest w pełni bezpieczne.

Atrakcyjny cennik pieńków masarskich

Ofertę EVA-TEC wyróżnia nie tylko bogaty wybór dostępnych urządzeń gastronomicznych, ale także atrakcyjny cennik. Polecane przez nas kloce masarskie to połączenie wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Dzięki temu profesjonalny sprzęt od EVA-TEC jest dostępny dla każdego, także dla mniejszych zakładów czy sklepów.