sale-offer
sale-offer1

Kloce masarskie do mięsa - drewniane i stalowe

Jest 14 produktów

Kloce masarskie stanowią podstawowy element wyposażenia każdej masarni oraz sklepu mięsnego. Tego typu stoły do obróbki mięsa można także spotkać w zapleczach kuchennych restauracji. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje pieńki masarskie o różnych wymiarach oraz wykonane z różnych materiałów (drewniane oraz polietylenowe), pochodzące od renomowanych producentów - HENDI, Stalgast, RedFox. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kloc do mięsa dostosowany do potrzeb Twojej gastronomii.

1 - 14 z 14
1 - 14 z 14

Solidne wykonanie stołów masarskich do mięsa od EVA-TEC

W naszej ofercie znajdziesz kloce masarskie do sklepów i innych obiektów zajmujących się przetwórstwem mięsnym, dostępne w różnych wariantach. Polecamy kloce masarskie na podstawie oraz bez podstawy:

  • drewniane (z drewna bukowego),
  • z polietylenu na podstawie ze stali nierdzewnej.

Kloc masarski kupiony w EVA-TEC to produkt najwyższej jakości. Oferowane przez nas kloce masarskie dla gastronomii charakteryzują się solidną konstrukcją i dużą wytrzymałością. Kloce do mięsa wykonane ze stali nierdzewnej są również łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie pieńki rzeźnicze spełniają wymogi dotyczące kontaktu z żywnością, dzięki temu ich używanie jest w pełni bezpieczne.

Zajmujemy się dystrybucją wyłącznie wysokiej klasy kloców masarskich dla gastronomii i sklepów od sprawdzonych dostawców:

  • HENDI,
  • Stalgast,
  • RedFox.

Dzięki temu mamy pewność, że kupiony u nas kloc do mięsa, bądź też inne akcesoria, będą służyły naszym klientom przez długi czas, a ewentualny serwis nie będzie problemem.

Atrakcyjny cennik pieńków masarskich

Ofertę EVA-TEC wyróżnia nie tylko bogaty wybór dostępnych urządzeń gastronomicznych, ale także atrakcyjny cennik. Polecane przez nas kloce masarskie dla gastronomii i do sklepów to połączenie wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Dzięki temu profesjonalne wyposażenie sklepów mięsnych oraz rozbudowanych zakładów gastronomicznych od EVA-TEC jest dostępne dla każdego.

EVA-TEC – bogaty wybór artykułów dla przemysłu mięsnego

Prowadzisz sklep masarski lub zakład gastronomiczny i poszukujesz kompleksowych rozwiązań? Nasza oferta sprzętu gastronomicznego jest bardzo rozbudowana. Posiadamy w sprzedaży nie tylko kloce masarskie do sklepów i gastronomii, ale także wszystkie akcesoria i maszyny niezbędne do kompleksowego wyposażenia masarni czy sklepu mięsnego. W hurtowni gastronomicznej EVA-TEC dostępne są także same podstawy do kloca.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!