sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Tasaki kuchenne do mięsa i toporki masarskie

Jest 5 produktów

Tasaki są niezawodne podczas porcjowania mięsa. Dzięki specjalnej budowie oraz wysoce ostremu zakończeniu tasaki kuchenne pozwalają w wygodny sposób podzielić mięso z kością, a także umożliwiają przenoszenie pokrojonych produktów. Stanowią praktyczne wyposażenie sklepów mięsnych i innych punktów zajmujących się obróbką żywności. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje tasaki do mięsa renomowanych marek Dick, HENDI i Tom-Gast, wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Sprawdź ofertę i wybierz profesjonalne tasaki masarskie, które usprawnią funkcjonowanie Twojego biznesu.

1 - 5 z 5
1 - 5 z 5

Szeroki wybór profesjonalnych tasaków do mięsa

Oferujemy tasaki kuchenne w różnych wariantach, które wybierzesz odpowiednio do potrzeb. Modele różnią się szerokością ostrza i kształtem rączki. W asortymencie naszej hurtowni gastronomicznej znajdziesz tasaki do mięsa i warzyw znanych producentów:

  • DICK,
  • HENDI,
  • Tom-Gast.

Zadbali oni zarówno o wysoką jakość tasaków, jak i o optymalny komfort pracy. Oferowane tasaki są odporne na zabrudzenia, dzięki czemu proces ich czyszczenia przebiega łatwo i szybko, a zapewnienie optymalnej higieny podczas pracy z żywnością nie jest żadnym problemem. Dzięki nim Twój sklep masarski, zakład mięsny czy lokal gastronomiczny będzie profesjonalnie wyposażony. 

Sprawdzone produkty i kompleksowa obsługa

Jeśli poszukujesz niezawodnych rozwiązań z zakresu gastronomii, w EVA-TEC znajdziesz zarówno tasaki kuchenne, jak i inne, różnorodne sprzęty oraz akcesoria, wybierane przez profesjonalistów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich tasaków masarskich oraz innych produktów, optymalnie przystosowanych do Twoich potrzeb. Nasza hurtownia gastronomiczna realizuje także usługi serwisowe sprzedawanych produktów, dzięki czemu możesz być pewien, że współpraca z nami to dobry wybór.

Postaw na niezawodne rozwiązania - wybierz tasaki masarskie do mięsa i kości oraz skompletuj pozostałe, profesjonalne i nowoczesne wyposażenie zaplecza gastronomicznego. Przekonaj się, jak w mgnieniu oka może zwiększyć się wydajność Twojego biznesu. 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!