sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Kategorie

Deski do krojenia mięsa

Jest 53 produktów

Deska do krojenia mięsa to podstawowy element wyposażenia masarni czy sklepu mięsnego. Bez desek trudno byłoby normalnie pracować w wymienionych miejscach. Istotne jest także to, aby były one wykonane z odpowiednich materiałów. Odpowiednich, czyli bezpiecznych, nadających się do kontaktu z żywnością. Takie właśnie są deski do krojenia mięsa od EVA-TEC.

Oczywiście desek do krojenia używa się nie tylko w przemyśle mięsnym. Są one niezbędne w każdej kuchni i miejscu, gdzie przygotowywane są posiłki. Osobom odpowiedzialnym za wyposażenie masarni, sklepu mięsnego lub kuchni w restauracji, hotelu, szpitalu, szkole polecamy deski drewniane (bambusowe, z drewna bukowego) oraz z tworzywa sztucznego.

na stronie
1 - 30 z 53
1 - 30 z 53

Deski do krojenia mięsa i nie tylko

W naszej ofercie znajdują się deski do krojenia każdego rodzaju żywności, na przykład:

  • mięsa gotowanego i wędlin,
  • mięsa surowego,
  • nabiału,
  • ryb,
  • surowego drobiu,
  • warzyw.

Posiadamy w sprzedaży także specjalną deskę dla alergików.

Deski do krojenia zgodne z normami HACCP

Deska do krojenia mięsa i innych produktów żywnościowych z tworzywa sztucznego (polietylenu) od EVA-TEC jest bardzo twarda, a przez to wytrzymała. Posiada także zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu. Nasze deski drewniane i z tworzywa sztucznego są zgodne z normami HACCP, czyli zbiorem zasad dotyczących bezpieczeństwa żywności.

Atrakcyjny cennik oraz szybka wysyłka artykułów rzeźniczych

Klientom sklepu internetowego EVA-TEC zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę sprzętu. Istnieje także możliwość odbioru osobistego narzędzi i maszyn masarskich oraz innych akcesoriów w naszym salonie firmowym. Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo specjalistów EVA-TEC.