sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Tasaki kuchenne do mięsa, noże i toporki

Jest 18 produktów

W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajdziesz narzędzia do obróbki: noże do mięsa, tasaki kuchenne, a także toporek do mięsa. Noże są nieodłącznym elementem profesjonalnej kuchni, niezbędnym przy prowadzeniu własnej działalności gastronomicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - gwarantujemy przystępne ceny. Z pewnością znajdziesz noże rzeźnicze dopasowane do rodzaju prowadzonej działalności: sklepu mięsnego, zakładu mięsnego czy masarni. Poręczne, wyposażone w stabilny uchwyt i wykonane z materiałów najwyższej jakości noże kuchenne to niezastąpiony sprzęt w kuchni.

Podkategorie

 • Tasaki, topory sklepowe

  Tasaki są niezawodne podczas porcjowania mięsa. Dzięki specjalnej budowie oraz wysoce ostremu zakończeniu tasaki kuchenne pozwalają w wygodny sposób podzielić mięso z kością, a także umożliwiają przenoszenie pokrojonych produktów. Stanowią praktyczne wyposażenie sklepów mięsnych i innych punktów zajmujących się obróbką żywności. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje tasaki do mięsa renomowanych marek Dick, HENDI i Tom-Gast, wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Sprawdź ofertę i wybierz profesjonalne tasaki masarskie, które usprawnią funkcjonowanie Twojego biznesu.

 • Noże sklepowe DICK

  Kluczem do pełni smaku potraw jest ich odpowiednie przyrządzenie. W każdej profesjonalnej kuchni niezbędne są do tego noże do mięsa, sera oraz innych produktów, które umożliwiają precyzyjne cięcie. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje wysokiej klasy noże Dick - niemieckiej marki, która zadbała o ich niezawodną ostrość, możliwość szerokiego zastosowania oraz optymalną wygodę pracy. Sprawdź ofertę i wybierz noże sklepowe, dzięki którym praca będzie przebiegała sprawnie, bezpiecznie i komfortowo.

 • Nożyce do drobiu

  Szukasz rozwiązań, które usprawnią pracę na zapleczu kuchennym? Profesjonalne nożyce do drobiu pozwolą w szybki i wygodny sposób precyzyjnie podzielić mięso. Wykonane z wysokiej jakości stali zapewniają niezawodną ostrość, a ergonomiczny uchwyt umożliwia bezpieczną i komfortową pracę. Sprawdź nożyce renomowanych marek Dick i HENDI, jakie oferuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC - wybierz sekator do drobiu, dzięki któremu obróbka i podział mięsa będą przebiegały sprawnie.

1 - 18 z 18
1 - 18 z 18

Noże kuchenne dostępne w sklepie EVA-TEC

Jeśli poszukujesz do wyposażenia swojego sklepu mięsnego niezawodnych artykułów rzeźniczych, to dobrze trafiłeś. EVA-TEC oferuje profesjonalne noże kuchenne, w tym noże sklepowe DICK wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki unikalnej konstrukcji i kształtowi antypoślizgowej rękojeści, noże perfekcyjnie układają się w dłoni zapewniając tym samym bezpieczeństwo i pewność chwytu.


W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko praktyczne noże do mięsa, ale również:

 • noże blokowe,
 • noże do trybowania,
 • noże do krojenia ciasta makaronowego,
 • noże do krojenia serów,
 • noże do krojenia,
 • a także tasaki do mięsa i topory kuchenne,
 • piłka ręczna do cięcia kości,
 • maszyny ostrzące do noży
 • oraz nożyce do drobiu.

Fachowe doradztwo

Oferujemy atrakcyjne ceny akcesoriów kuchennych, w tym tasaków masarskich i noży do mięsa, niezbędnych w każdej kuchni przy tworzeniu smacznych potraw. W razie wątpliwości i problemów z zamówieniem produktów z naszej strony internetowej, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz szybką wysyłkę zamówionych przyrządów.


W hurtowni EVA-TEC znajdziesz profesjonalny sprzęt dostarczany wyłącznie przez sprawdzonych dostawców z branży przemysłu mięsnego. Nasze 20-letnie doświadczenie jest gwarancją uśmiechu na twarzach osób, którym pomogliśmy urządzić lokal gastronomiczny od podstaw.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!