sale-offer
sale-offer1

Wilki masarskie do mięsa

Jest 116 produktów

Wilki do mięsa to jedne z najbardziej niezbędnych elementów wyposażenia rzeźni i masarni, jakie znajdziesz w naszej hurtowni gastronomicznej. Oferujemy urządzenia renomowanych marek - Bizerba, EDENOX, HENDI, MA-GA, Mainca, Raptor, Rm Gastro, zaprojektowane zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wilk do mielenia mięsa jest powszechnie wykorzystywany do rozdrabniania surowych lub gotowanych produktów mięsnych. Sprawdź naszą ofertę - gwarantujemy szeroki wybór wyposażenia zakładu masarskiego.

na stronie
1 - 30 z 116
1 - 30 z 116

Profesjonalne maszyny do mielenia mięsa

Wilk gastronomiczny jest nieodłącznym elementem tworzącym wyposażenie sklepów mięsnych, profesjonalnych zakładów zajmujących się przetwórstwem mięsnym czy kuchni gastronomicznych. Dzięki funkcjonalności, elektryczna maszynka do mielenia mięsa typu wilk jest chętnie wykorzystywana przez sklep masarski, supermarket, lokal gastronomiczny czy większe przedsiębiorstwo. 

Profesjonalny wilk do mielenia mięsa gwarantuje jednakowo zmielone produkty. Niektóre wilki do mięsa dostępne w naszym sklepie, zostały wyposażone w demontowany korpus, który ułatwia czyszczenie maszyny po zakończonej pracy. Dostępność różnego rodzaju sitek, w jakie można wyposażyć wilki do mięsa, zapewnia optymalny efekt mielenia w zależności od przetwarzanego produktu, dzięki czemu przygotowane na jego bazie dania są pełne smaku.

Szeroki wybór wilków gastronomicznych

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje szeroki wybór urządzeń. W asortymencie dostępny jest wilk do mielenia mięsa odpowiedni do małej gastronomii czy sklepów mięsnych, jak i wilk gastronomiczny, który może zostać wykorzystany przez duże zakłady przetwórstwa mięsnego. Klientom proponujemy wilki do mięsa od znanych producentów:

  • HENDI,
  • EDENOX,
  • MA-GA,
  • Mainca,
  • Bizerba,
  • Rm Gastro.

Każda maszynka do mielenia mięsa typu wilk wykonana jest stali nierdzewnej. W ofercie znajduje się wilk gastronomiczny, przystosowany do dużych obciążeń, maszynka do mielenia mięsa typu wilk przeznaczona do pracy ciągłej oraz młynek, którego wydajność jest mniejsza. Przemysłowe wilki do mielenia mięsa, dostępne w naszym sklepie, charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysoką jakością wykonania. Poszczególne maszynki różnią się średnicą sitka, wielkością oczek i wydajnością, która wynosi od 50 do 1000 kg/h.

Wilki do mięsa, czyli wygoda i bezpieczeństwo korzystania

Dbając o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, elektryczne maszynki do mielenia mięsa typu wilk zostały wyposażone w system zapobiegający przegrzaniu się oraz specjalny przycisk restartu, który zapobiega przeciążeniu urządzenia. Wilk do mielenia mięsa został też wzbogacony o antypoślizgowe nóżki, dzięki którym maszyna nie przemieszcza się w trakcie pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą artykułów masarskich.

W naszej hurtowni znajdziesz nie tylko elektryczne wilki gastronomiczne, ale także akcesoria rzeźnicze takie jak m.in. noże do maszynki do mięsa czy sitka, które są niezbędne w prowadzeniu przemysłu mięsnego.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!