sale-offer
sale-offer1

Wilki do mięsa, elektryczne maszynki do mielenia mięsa

Jest 39 produktów

Wilk do mięsa jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia rzeźni i masarni, dostępnych w naszym sklepie internetowym. Urządzenia zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Elektryczna maszynka do mielenia mięsa jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego zakładu zajmującego się przetwórstwem mięsnym. Maszyny są powszechnie wykorzystywane przez małe lokale gastronomiczne, sklepy z wędlinami, jak i supermarkety czy większe przedsiębiorstwa. Sprawdzają się przy konieczności rozdrabniania mrożonych, surowych lub gotowanych produktów mięsnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - gwarantujemy przystępne ceny profesjonalnego sprzętu do wyposażenia zakładu masarskiego.

na stronie
1 - 30 z 39
1 - 30 z 39


Profesjonalne maszyny do mielenia mięsa

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą artykułów masarskich dostępnych w sklepie EVA-TEC. Wilki do mielenia mięsa bez kości gwarantują jednakowo zmielone produkty. Niektóre modele maszyn dostępne w naszym sklepie, zostały wyposażone w demontowany korpus, który ułatwia czyszczenie maszyny po zakończonej pracy. Dostępność różnego rodzaju sitek zapewnia optymalny efekt mielenia w zależności od przetwarzanego produktu.

 

Szeroki wybór młynków do mielenia mięsa

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno maszynki przeznaczone do małej gastronomii, sklepów mięsnych jak i urządzenia, które mogą zostać wykorzystane przez duże zakłady przetwórstwa mięsnego. Naszym klientom proponujemy narzędzia od znanych producentów:

  • HENDI,
  • EDENOX,
  • MA-GA,
  • Mainca,
  • Rm Gastro.

Oferujemy solidnej konstrukcji urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele, które są przystosowane do dużych obciążeń i przeznaczone do pracy ciągłej, jak i takie, których wydajność jest mniejsza. Modele przemysłowych wilków do mielenia mięsa, dostępne w naszym sklepie, charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysoką jakością wykonania. Poszczególne narzędzia różnią się średnicą sitka, wielkością oczek oraz wydajnością, która wynosi od 50 do 320 kg/h.

 

Wygoda i bezpieczeństwo korzystania

Dbając o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, elektryczne maszynki do mielenia mięsa zostały wyposażone w system zapobiegający przegrzaniu się oraz specjalny przycisk restartu, który zapobiega przeciążeniu urządzenia. Młynki zostały dodatkowo wzbogacone o antypoślizgowe nóżki, dzięki którym maszyna nie przemieszcza się w trakcie pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą artykułów masarskich. W naszej hurtowni znajdziesz akcesoria rzeźnicze w przystępnych cenach, które są niezbędne w prowadzeniu przemysłu mięsnego.