sale-offer
sale-offer1

Piły masarskie do kości i mięsa

Jest 6 produktów

Profesjonalne akcesoria masarskie, takie jak piła do kości czy piła do mięsa są dostępne w naszym sklepie internetowym. Klienci, którzy poszukują wyposażenia do prowadzenia swojej działalności: zakładów mięsnych, rzeźni, zakładach przetwórstwa mięsnego, cateringach czy lokalach gastronomicznych dobrze trafili. Piła masarska sprawdzi się wszędzie tam, gdzie krojenia mięsa z kością lub produktów mrożonych (np. ryby) jest niezwykle ważne. EVA-TEC oferuje maszyny, urządzenia i akcesoria masarskie w przystępnych cenach.

1 - 6 z 6
1 - 6 z 6

Niezawodne piły masarskie

Wśród oferty pił do cięcia mięsa dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ręczną piłę do mięsa, która charakteryzuje się solidnym wykonaniem, stabilną rączką oraz wygodnym uchwytem.

Maszyny wykonane z najwyższej jakości materiałów doskonale sprawdzą się przy precyzyjnym porcjowaniu oraz cięciu świeżego, schłodzonego lub zamrożonego mięsa z kością. Części piły, które mają styczność z żywnością, zostały wykonane ze stali nierdzewnej.

 

Szeroka oferta od EVA-TEC

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się urządzenia i akcesoria niezbędne do wyposażenia sklepu mięsnego lub zakładu zajmującego się przetwórstwem mięsnym. Oferujemy m.in.:

  • piły ręczne do cięcia kości,
  • piły do cięcia mięsa z kością,
  • piły do cięcia kości,
  • piły do cięcia.

 

Gwarantujemy niezawodność artykułów masarskich, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Piły do mięsa i kości umożliwiają pocięcie mięsa w plastry o równej grubości. Całość odbywa się szybko i bezpiecznie -  maszyny zostały wyposażone w przycisk awaryjny na wypadek konieczności natychmiastowego zatrzymania noża oraz w specjalnej konstrukcji popychacz, który ułatwia porcjowanie mięsa. Oferowane przez nas piły do mięsa są nie tylko bezpieczne, ale również higieniczne w użytkowaniu, a przy tym łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Szeroka oferta zapewnia możliwość dostosowania modelu piły do wielkości krojonego produktu.
 

EVA-TEC - szeroka oferta artykułów masarskich

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą artykułów rzeźniczych związanych z przemysłem mięsnym. W naszej hurtowni znajdziesz sprzęt oraz narzędzia niezbędne w prowadzeniu przedsiębiorstwa mięsnego.