sale-offer
sale-offer1

Maszyny ostrzące do sklepów mięsnych

Jest 4 produktów

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości maszyny ostrzące do noży przeznaczone do sklepów oraz masarni. Oferowane przez nas narzędzia i urządzenia masarskie pochodzą od najlepszych, sprawdzonych dostawców. Dbamy o to, aby klienci naszego sklepu internetowego otrzymywali sprzęt gwarantujący bezawaryjne działanie i wieloletnie użytkowanie. Maszyna ostrząca marki DICK to niezawodne urządzenie dostępne w ofercie EVA-TEC w konkurencyjnej cenie.

Nasze maszyny ostrzące do sklepów i masarni spełniają wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4

Oszczędność czasu dzięki maszynom ostrzącym od EVA-TEC

Oferowane przez nas akcesoria i urządzenia do wyposażenia sklepów, masarni czy lokali gastronomicznych pozwalają znacznie przyspieszyć oraz ułatwić pracę. Ostre narzędzia to podstawa zarówno pracy w masarni, jak i gastronomii. Zapewniają one łatwiejsza pracę i gwarantują lepsza jakość przygotowywanych produktów.

Istotne jest także to, że nasz sprzęt dla przemysłu gastronomicznego i mięsnego jest prosty w obsłudze. Dotyczy to między innymi ostrzałek do noży. Ich obsługa jest bardzo prosta. Szkolenie pracowników z obsługi naszych ostrzałek zajmie niewiele czasu.

Profesjonalny serwis maszyn ostrzących

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis – gwarancyjny i pogwarancyjny – urządzeń gastronomicznych, w tym maszyn ostrzących do sklepów i masarni. Posiadamy własny autoryzowany serwis, a także certyfikaty i autoryzacje serwisowe od największych i najlepszych producentów sprzętu gastronomicznego. Zajmujemy się także montażem kupionych u nas urządzeń.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą urządzeń i artykułów masarskich, rzeźniczych i nie tylko. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!