sale-offer
sale-offer1

Piece konwekcyjno-parowe elektryczne

Jest 171 produktów

Piec konwekcyjno-parowy elektryczny doskonale nadaje się do miejsc, w których świadczy się usługi zbiorowego żywienia. Taki piec gastronomiczny pozwala na przygotowanie wielu potraw w krótkim czasie, dlatego doskonale odnajdzie się w restauracjach, w których panuje wzmożony ruch. Dodatkowym atutem na pewno będzie fakt, że tego typu urządzenie umożliwia przyrządzanie różnych dań w tym samym czasie bez ryzyka, że przesiąkną swoimi zapachami. Jeżeli prowadzisz restaurację a Twoi kucharze muszą uwijać się w pocie czoła, by zdążyć z wydawaniem zamówień, to zakup pieca elektrycznego zdecydowanie ułatwi Wam pracę.

na stronie
1 - 30 z 171
1 - 30 z 171

Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, jak z piecem gastronomicznym

Dzięki działaniu pary posiłki przygotowywane w piecach zachowują swoje wartości odżywcze, a także są zdrowsze, ponieważ nie są smażone na tłuszczu. Zmieniają się także ich walory smakowe – posiłki przygotowywane w piecu konwekcyjno-parowym elektrycznym są pieczone lub smażone równomiernie: jest to możliwe dzięki optymalnemu rozprowadzania ciepła oraz  specjalnej sondzie, która kontroluje temperaturę przyrządzania dania w środku.

Wysokiej jakości piec konwekcyjno-parowy elektryczny

Piec gastronomiczny jest skonstruowany w taki sposób, żeby można go było łatwo utrzymać w czystości. Oprócz tego producenci dokładają wszelkich starań, żeby urządzenia można było łatwo i szybko poddać serwisowi. Prosty montaż i solidne wykonanie dodatkowo podnoszą jakość i wytrzymałość tego typu urządzeń.

Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje różne modele pieców, które umożliwiają pieczenie, smażenie, gotowanie, blanszowanie, duszenie, a nawet regenerację potraw. Większość modeli zapewnia możliwość przygotowania dań na ustawieniach systemowych (wgranych w pamięć pieca), ale istnieje opcja obróbki termicznej według indywidualnie dobranych ustawień.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie piece konwekcyjno-parowe najwyższej jakości, wykonane ze stali nierdzewnej.

W asortymencie znajdują się urządzenia:

  • Retigo,

  • Red Fox,

  • Hendi,

  • Fagor,

  • Unox-Stalgast,

  • Kromet,

  • Lainox,

  • MBM,

  • Revolution.

Serdecznie zapraszamy do zakupów wszystkie osoby, którym zależy nie tylko na jakości adekwatnej do ceny, ale dla których liczy się szybka i profesjonalna obsługa oraz błyskawiczna realizacja zlecenia.