sale-offer
sale-offer1

Piece konwekcyjno-parowe

Jest 249 produktów

Profesjonalny piec konwekcyjno-parowy to podstawowe wyposażenie gastronomiczne, które powinno znaleźć się w każdej restauracji. Ten sprzęt umożliwia szybką obróbkę nawet wielu dań w tym samym czasie – zaoszczędzisz tym samym mnóstwo czasu, zwłaszcza jeżeli Twoja restauracja obsługuje wielu gości naraz. Piec konwekcyjno-parowy gwarantuje obróbkę w sterylnych warunkach – umożliwia zarówno pieczenie, smażenie i grillowanie, jak i gotowanie na parze. Gastronomiczny piec konwekcyjno-parowy jest prosty w obsłudze i łatwo go utrzymać w czystości.

Podkategorie

 • Piece elektryczne

  Piec konwekcyjno-parowy elektryczny doskonale nadaje się do miejsc, w których świadczy się usługi zbiorowego żywienia. Taki piec gastronomiczny pozwala na przygotowanie wielu potraw w krótkim czasie, dlatego doskonale odnajdzie się w restauracjach, w których panuje wzmożony ruch. Dodatkowym atutem na pewno będzie fakt, że tego typu urządzenie umożliwia przyrządzanie różnych dań w tym samym czasie bez ryzyka, że przesiąkną swoimi zapachami. Jeżeli prowadzisz restaurację a Twoi kucharze muszą uwijać się w pocie czoła, by zdążyć z wydawaniem zamówień, to zakup pieca elektrycznego zdecydowanie ułatwi Wam pracę.

 • Piece gazowe

  Piec konwekcyjno-parowy gazowy to jedno z podstawowych urządzeń w profesjonalnej kuchni. Wybór tego urządzenia nie jest prosty, jednak dzięki naszej rozbudowanej ofercie będziesz miał szansę wybrać najlepszy dla siebie sprzęt. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie piece konwekcyjno-parowe gazowe najwyższej jakości, wykonane w większości przypadków ze stali nierdzewnej. Dzięki temu bez problemu dopasujesz urządzenie bezpośrednio do swoich potrzeb. Każdy piec gazowy gastronomiczny wykonany jest starannie, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań największych restauracji.

 • Środki do mycia
 • Zmiękczacz do wody
 • Akcesoria do piecy
 • Blachy wypiekowe
 • Komora rozrostu dla piecy HENDI
na stronie
1 - 30 z 249
1 - 30 z 249

Różne rodzaje pieców konwekcyjno-parowych

U nas znajdziesz różne rodzaje pieców gastronomicznych:

 • piece elektryczne,

 • piece gazowe,

 • piece konwekcyjne,

 • piece konwekcyjno-parowe,

 • piece piekarnicze,

 • piece z systemem nawilżania.

Oprócz tego sprzedajemy także:

 • środki do czyszczenia pieca

 • zmiękczacze do wody,

 • blachy piekarniczo cukiernicze 600x400,

 • pojemniki GN,

 • akcesoria gastronomiczne,

 • komory rozrostu.

Gotowanie jest prostsze z gastronomicznym piecem konwekcyjno-parowym

Piec gastronomiczny zapewnia równomierny rozkład temperatury w środku, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie tego samego efektu pieczenia na wszystkich poziomach. Dodatkowo wiele pieców konwekcyjno-parowych zostało wyposażonych w specjalną sondę, która umożliwia precyzyjny pomiar wewnątrz przygotowywanego dania.Dzięki temu wszystkie potrawy będą idealnie wypieczone, a także zachowają swój smak i soczystość dzięki zapewnieniu im optymalnych warunków. Dodatkowo każdy piec konwekcyjno-parowy jest wyposażony w intuicyjny panel sterowania, który znacznie ułatwia obsługę urządzenia i ustawianie pożądanych parametrów, nawet dla początkującej obsługi.

U nas kupisz piece konwekcyjno-parowe w korzystnej cenie!

Dzięki swojej budowie każdy piec konwekcyjno-parowy łatwo jest utrzymać w czystości. Oprócz tego nasze produkty charakteryzuje łatwość serwisowania między innymi dzięki konstrukcji, która umożliwia łatwy dostęp do wentylatora i grzałki. Niewątpliwą zaletą tego typu wyposażenia jest prosty montaż, a także solidne wykonanie, które umożliwia korzystanie z niego szczególnie w przypadkach wzmożonego ruchu w restauracji. W piecu parowym będziesz mógł piec, smażyć, gotować, blanszować, dusić a nawet regenerować (odgrzewać) dania,zachowując ich smak i soczystość. Parametry pieczenia można ustawiać indywidulanie lub w bardziej rozbudowanych urządzeniach korzystać z gotowych programów. Gastronomiczny piec konwekcyjno-parowy umożliwia między innymi przygotowanie bardzo delikatnych potraw rybnych, steków, czy pizzy.

Wysokiej jakości piec gastronomiczny to podstawa w restauracji

Każdy piec konwekcyjno-parowy, który znajduje się w naszym sklepie, to urządzenie sprawdzone, wykonane z najwyższej jakości materiałów,  w pełni zabezpieczone serwisowo. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że kupujesz piec gastronomiczny, który posłuży Ci przez wiele lat. Sprzedażą wyposażenia gastronomicznego zajmujemy się od 1997 roku i doskonale wiemy, czego potrzebują restauracje. Serwisujemy sprzęt gastronomiczny, ale również sprzedajemy kutry, blendery, schładzarki szokowe, obieraczki, szatkownice, piece konwekcyjne i wiele innych akcesoriów. Wykonujemy także meble pod każdy wymiar.

Prowadzisz restaurację i przyjmujesz coraz więcej gości? Ułatw sobie życie i kup gastronomiczny piec konwekcyjno-parowy! Gotowanie z piecem parowym jest dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać.