sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Piece konwekcyjno-parowe elektryczne Lainox

Jest 19 produktów

Postaw na uniwersalne rozwiązania i zwiększ efektywność pracy Twojej gastronomii. Piec konwekcyjno-parowy Lainox posiada szereg funkcji, sprzyjających przygotowywaniu w możliwie najkrótszym czasie dań wyróżniających się pełnią smaku i aromatu. Każdy piec Lainox dostępny w ofercie sklepu gastronomicznego Eva-Tec to profesjonalny produkt, optymalnie zaspokajający potrzeby małej, średniej lub dużej gastronomii. Umożliwia przygotowywanie wielu dań jednocześnie, pozwala projektować i zapisywać programy pieczenia, dostosowuje temperaturę odpowiednio do produktu - przekonaj się, co jeszcze kryją nowoczesne piece elektryczne!

1 - 19 z 19
1 - 19 z 19

Piec konwekcyjno-parowy Lainox - wydajne gotowanie

Piec elektryczny Lainox został zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy, oszczędności energii i optymalnej jakości przyrządzanych potraw. Poszczególne funkcje oraz udogodnienia, w jakie zostały wyposażone piece konwekcyjno parowe Lainox, wspierają jego bieżącą pracę, jak i długofalową eksploatację, ułatwiając efektywne korzystanie z urządzenia. Nowoczesny piec konwekcyjno-parowy Lainox zapewnia m.in.:

  • automatyczne dostosowanie trybu pracy dla równomiernego opiekania i zapewnienia odpowiedniej temperatury oraz wilgotności w komorze, co przyczynia się do niższego zużycia energii elektrycznej,
  • pracę z nowoczesnymi systemami ograniczającymi utratę mocy oraz emisję szkodliwych substancji,
  • możliwość gotowania w trybie automatycznym i ręcznym.

Piece elektryczne Lainox zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długotrwałe użytkowanie i zwiększających bezpieczeństwo pracy, m.in. dzięki zapobieganiu nagrzewaniu się obudowy urządzenia. Ponadto, każdy piec gastronomiczny konwekcyjno-parowy Lainox sterowany jest za pomocą funkcjonalnego panelu, zapewniającego łatwą i szybką obsługę.

Piece Lainox - profesjonalne sprzęty gastronomiczne w Eva-Tec

Wybierz piec parowy elektryczny Lainox do swojej gastronomii i przekonaj się, jak wydajna może być praca. Zapewniamy szeroki wybór profesjonalnego wyposażenia i akcesoriów gastronomicznych w konkurencyjnych cenach oraz obsługę serwisową. Sprawdź kuchnie konwekcyjno-parowe elektryczne od Lainox - wzbogać swoją gastronomię w nowoczesne rozwiązania!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!