sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Piece konwekcyjno-parowe elektryczne Retigo

Jest 46 produktów

Dlaczego piec konwekcyjno-parowy RETIGO przyda się w każdej kuchni oferującej zbiorowe żywienie? Ponieważ piece konwekcyjno-parowe to wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia gotowanie, pieczenie lub duszenie kilku potraw w tym samym czasie. Piece elektryczne, w tym piec elektryczny RETIGO, można kupić w atrakcyjnej cenie w internetowym sklepie gastronomicznym Eva-Tec oferującym profesjonalne wyposażenie do gastronomii w różnych odsłonach. Nie wiesz, jaki piec RETIGO wybrać? Zgłoś się do nas, dobierzemy produkt na miarę Twoich potrzeb.

Podkategorie

 • ORANGE

  Szukasz niezawodnego, wydajnego sprzętu gastronomicznego do hotelu, szpitala, restauracji lub sanatorium? Postaw na piec konwekcyjno-parowy RETIGO ORANGE z internetowego sklepu gastronomicznego Eva-Tec. Oferujemy wysokiej klasy piece konwekcyjno-parowe niezbędne w każdej kuchni. Wszystko dlatego, że piece elektryczne, w tym piec RETIGO ORANGE, wyposażono w zestaw funkcji przydatnych nawet najlepszym kucharzom. Jeśli potrzebujesz narzędzi i akcesoriów gastronomicznych, dzięki którym nakarmisz wielu przybyłych gości w tym samym czasie, uzyskując jednakowy wypiek nawet przy pełnym załadunku komory, to piec elektryczny RETIGO ORANGE jest właśnie dla Ciebie.

 • BLUE

  Piec konwekcyjno-parowy RETIGO BLUE to nowoczesny i niezwykle wygodny w obsłudze sprzęt gastronomiczny, dzięki któremu gotowanie dla wielu osób nie będzie sprawiało żadnych problemów. Wszystko dlatego, że nasze piece konwekcyjno-parowe, w tym piece elektryczne, to narzędzie na miarę najwyższych potrzeb. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Kupując piec RETIGO BLUE ze stali nierdzewnej, inwestujesz pieniądze w najnowocześniejsze i solidne akcesoria, które przetrwają wiele lat, a dodatkowo są wyposażone w innowacyjne funkcje. Jeśli nie jesteś przekonany, że piec elektryczny RETIGO BLUE jest niezbędny w Twojej kuchni, to czas zmienić zdanie.

na stronie
1 - 30 z 46
1 - 30 z 46

Gotuj łatwo i przyjemnie z piecem konwekcyjno parowym RETIGO 

Twoi kucharze i pomoce kuchenne nie mają chwili wytchnienia? Można to zmienić, wystarczy zainwestować w piec konwekcyjno-parowy RETIGO, dzięki któremu gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Piec elektryczny RETIGO należy do czołówki jakościowej w segmencie pieców konwekcyjno parowych. Oferowany w dwóch wersjach, ORANGE i BLUE, otwiera przed kucharzem szereg możliwości za sprawą przydatnych funkcji, takich jak:

 • gotowanie - tradycyjne i na parze,
 • bio-gotowanie w temperaturze od 30 do 98 stopni,
 • automatyczne podgrzewanie i chłodzenie.

Dotykowy, kolorowy panel,  "wirtualny pomocnik", automatyczny system myjący czy możliwość zapisu programów - to tylko kilka z szeregu funkcjonalnych rozwiązań, które oferuje piec konwekcyjno-parowy RETIGO.

Oszczędzaj energię z Eva-Tec 

Piece konwekcyjno-parowe RETIGO są także wyposażone w innowacyjne elementy i funkcje, które umożliwiają oszczędzanie energii, na przykład:

 • drzwi o podwójnej szybie,
 • izolowana i chemicznie wytrawiana komora gotowania,
 • rekuperator,
 • system zapobiegający niepotrzebnemu zużyciu wody (WSS),

Piec RETIGO to najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny, który umożliwia przygotowanie posiłków dla osób wymagających specjalistycznych diet, dlatego sprawdzi się idealnie w kuchniach szpitalnych, sanatoryjnych czy hotelowych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie - kuchnie konwekcyjno-parowe RETIGO już dziś mogą znaleźć się w Twojej kuchni.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!