sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Wyposażenie gastronomii. Profesjonalny sprzęt do kuchni

Jest 4596 produktów

W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajduje się profesjonalne wyposażenie gastronomii. Przedstawiamy akcesoria oraz artykuły, które są niezastąpione w każdej kuchni w restauracji oraz lokalu gastronomicznym. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami. Skorzystaj z oferty EVA-TEC - sklepie, w którym znajdziesz niezbędny sprzęt gastronomiczny. Gwarantujemy szybką dostawę oraz fachową pomoc w doborze najlepszego wyposażenia restauracji, które będzie odpowiadać charakterowi prowadzonej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów, które pozwolą wyposażyć kuchnię gastronomiczną od A do Z.

Podkategorie

na stronie
1 - 30 z 4596
1 - 30 z 4596

Kompleksowe wyposażenie dla gastronomii

Przedsiębiorstwom, które zajmują się gastronomią, w tym cukierniom, pizzeriom, kawiarniom, barom oraz firmom cateringowym, przedstawiamy szeroki wybór akcesoriów, a także urządzenia gastronomiczne oraz:

Oferowane przez nas narzędzia oraz akcesoria pochodzą od znanych producentów, takich jak: FINE DINE, HENDI, DICK, Stalgast, RM Gastro, RedFox i wielu innych. Jest to gwarancja niezawodności oraz wieloletniego korzystania ze sprzętu. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów idzie w parze z bezproblemowym działaniem. Nasza oferta jest nieustannie poszerzana o nowe produkty, które ułatwiają pracę i stają się niezbędnym elementem wyposażenia każdego lokalu zajmującego się przygotowywaniem posiłków.

Zarówno mały, jak i duży lokal gastronomiczny w ofercie naszego sklepu znajdzie wysokiej jakości urządzenia, a także środki czystości, garnki, rondle i patelnie, porcelanę oraz szeroki wybór sztućców, w tym noży DICK. Nasza oferta skierowana jest do osób i firm prowadzących działalność związaną z przemysłem żywieniowym.

EVA-TEC - gwarancja profesjonalnych usług

Naszym klientom umożliwiamy profesjonalny montaż zakupionego sprzętu gastronomicznego. Firma EVA-TEC od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą wyposażenia dla gastronomii oraz świadczeniem kompleksowej obsługi posprzedażowej. Zajmujemy się również usługami serwisowymi oraz dokonywaniem napraw w naszym autoryzowanym serwisie maszyn gastronomicznych. Dodatkowo, pomagamy urządzić lokal od podstaw w niezbędne urządzenia. Zachęcamy do kontaktu - w razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy fachową poradą.