sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Piece konwekcyjno-parowe elektryczne Retigo Orange

Jest 35 produktów

Szukasz niezawodnego, wydajnego sprzętu gastronomicznego do hotelu, szpitala, restauracji lub sanatorium? Postaw na piec konwekcyjno-parowy RETIGO ORANGE z internetowego sklepu gastronomicznego Eva-Tec. Oferujemy wysokiej klasy piece konwekcyjno-parowe niezbędne w każdej kuchni. Wszystko dlatego, że piece elektryczne, w tym piec RETIGO ORANGE, wyposażono w zestaw funkcji przydatnych nawet najlepszym kucharzom. Jeśli potrzebujesz narzędzi i akcesoriów gastronomicznych, dzięki którym nakarmisz wielu przybyłych gości w tym samym czasie, uzyskując jednakowy wypiek nawet przy pełnym załadunku komory, to piec elektryczny RETIGO ORANGE jest właśnie dla Ciebie.

na stronie
1 - 30 z 35
1 - 30 z 35

Jeden piec konwekcyjno-parowy RETIGO ORANGE, wiele możliwości

Piec RETIGO ORANGE zapewnia niepowtarzalny smak oraz soczystość potraw - wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak:

  • manualne nawilżanie,
  • regeneracja,
  • automatyczne schładzanie i przedgrzew komory,
  • możliwość gotowania na parze i bio,
  • możliwość zapisu programów,
  • system automatycznego zarządzania pojemnością,
  • ASGS - szybkie generowanie nasyconej pary.

Piec konwekcyjno-parowy RETIGO ORANGE, wyposażony w intuicyjny panel sterujący VISION TOUCH, jest łatwy w obsłudze nawet dla osób początkujących. Mnogość jego funkcji i optymalna moc sprawiają, że przyda się zarówno w restauracji, hotelu, pensjonacie czy szpitalu. Bo piec elektryczny RETIGO ORANGE to sprzęt gastronomiczny na miarę kuchni XXI wieku

Wypróbuj piec elektryczny RETIGO ORANGE jeszcze przed zakupem

Nie wiesz, jakie wyposażenie gastronomiczne wybrać? Nie potrafisz zdecydować, jakie funkcje są Ci niezbędne, a bez których możesz się obyć? Potrzebujesz porady, a może chciałbyś zobaczyć przed zakupem, jakie możliwości gwarantuje piec konwekcyjny RETIGO ORANGE? Ze sklepem Eva-Tec masz taką możliwość - skontaktuj się z nami, by móc wziąć udział w specjalnym pokazie, w trakcie którego wykwalifikowany kucharz zaprezentuje, jak działają piece elektryczne RETIGO. Być może to przekona Cię do dokonania zakupu wysokiej jakości akcesoriów gastronomicznych w korzystnej cenie razem z firmą Eva-Tec.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!