sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Piece konwekcyjno-parowe elektryczne Retigo Blue

Jest 12 produktów

Piec konwekcyjno-parowy RETIGO BLUE to nowoczesny i niezwykle wygodny w obsłudze sprzęt gastronomiczny, dzięki któremu gotowanie dla wielu osób nie będzie sprawiało żadnych problemów. Wszystko dlatego, że nasze piece konwekcyjno-parowe, w tym piece elektryczne, to narzędzie na miarę najwyższych potrzeb. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Kupując piec RETIGO BLUE ze stali nierdzewnej, inwestujesz pieniądze w najnowocześniejsze i solidne akcesoria, które przetrwają wiele lat, a dodatkowo są wyposażone w innowacyjne funkcje. Jeśli nie jesteś przekonany, że piec elektryczny RETIGO BLUE jest niezbędny w Twojej kuchni, to czas zmienić zdanie.

1 - 12 z 12
1 - 12 z 12

Piec konwekcyjno-parowy RETIGO BLUE - Twój nowy partner w kuchni

Chrupkie, soczyste, zdrowe, jednakowo wypieczone - takie są potrawy przygotowane przy użyciu pieca RETIGO BLUE, który ogranicza ilość tłuszczu w procesie smażenia czy pieczenia, umożliwiając stworzenie posiłku dostosowanego do każdego menu i minimalizując jednocześnie utratę wagi obrabianych termicznie produktów. Jakie nowoczesne rozwiązania oferuje piec konwekcyjno-parowy RETIGO BLUE? Między innymi takie funkcje jak:

  • COOK&HOLD, sprawiająca, że piec po zakończeniu obróbki cieplnej automatycznie przechodzi w stan podtrzymania,
  • Delta T, szczególnie przydatną do pieczenia dużych mięs,
  • Golden Touch, ułatwiającą uzyskanie potraw ze złocistą i chrupiącą skórką,
  • Active Cleaning, automatyczny system myjący pieca RETIGO,
  • pieczenie niskotemperaturowe, wzmacniające soczystość i smak oraz zmniejszające utraty wagi,
  • wędzenie, sous vide, suszenie, konfitowanie czy pasteryzacja.

To nie wszystko, łatwą obsługę umożliwia specjalny panel VISION TOUCH, dzięki któremu możesz dostosować sprzęt do własnych potrzeb, samodzielnie decydując, jakie funkcje są dostępne na ekranie głównym. Na froncie pieca gastronomicznego nie znajdziesz żadnych pokręteł ani przycisków, wszystko zrobisz dzięki dotykowemu ekranowi. 

Idealny piec elektryczny? Tylko RETIGO BLUE

Już dziś możesz poznać innowacyjne rozwiązaniaoferowane przez piec konwekcyjno-parowy RETIGO BLUE, który możesz kupić w konkurencyjnej cenie w internetowym sklepie gastronomicznym Eva-Tec. Jeśli chcesz poznać jego funkcje jeszcze przed podjęciem decyzji, skontaktuj się z nami, a zaprosimy Cię na specjalny pokaz prowadzony przez doświadczonego kucharza. W razie wątpliwości pomożemy wybrać odpowiednie piec dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!