sale-offer
sale-offer1

Noże Dick - seria Ergogrip

Jest 49 produktów

Dobry nóż masarski to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej masarni czy sklepu mięsnego. Wybór odpowiedniego noża wpływa nie tylko na komfort pracy osoby zajmującej się wyrobem czy sprzedażą wędlin, ale także na jakość przygotowywanych produktów. To wszystko gwarantują profesjonalne noże z serii ERGOGRIP marki DICK, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego w atrakcyjnych cenach.

Noże DICK to produkty najwyższej jakości – są wygodne w użytkowaniu, praktyczne, higieniczne oraz bezpieczne. Właśnie dlatego są one niezwykle cenione przez przedstawicieli przemysłu mięsnego i gastronomicznego na całym świecie.

na stronie
1 - 30 z 49
1 - 30 z 49

Bogaty wybór noży DICK z serii ERGOGRIP

Nasza oferta noży rzeźniczych DICK z serii ERGOGRIP jest bardzo rozbudowana. Dzięki EVA-TEC Twój zakład będzie wyposażony w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne noże:

Posiadamy w sprzedaży noże proste oraz zakrzywione, o różnej długości ostrza, na przykład:

  • 10 cm,
  • 13 cm,
  • 15 cm,
  • 18 cm,
  • 21 cm,
  • 23 cm,
  • 26 cm.

 

Ergonomiczny kształt noży DICK ERGOGRIP

Noże DICK ERGOGRIP wyróżniają się ergonomicznym kształtem oraz wygodą użytkowania. Dzięki doskonałemu kształtowi rękojeści bardzo dobrze układają się w dłoni. Dodatkowo, rękojeść jest wykonana z antypoślizgowego materiału.

Noże z serii ERGOGRIP zostały stworzone z niezwykłą dbałością nie tylko o bezpieczeństwo użytkowników, ale także żywności, z którą mają kontakt. Nie posiadają one prześwitów między ostrzem a rękojeścią, co powoduje, że nie gromadzą się na nich bakterie.

 

Bogaty wybór akcesoriów do noży ERGOGRIP oraz artykułów masarskich

Polecamy również bogaty wybór akcesoriów do noży DICK ERGOGRIP. Oferujemy między innymi:

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą narzędzi i maszyn masarskich oraz wyposażenia zakładów i sklepów z branży mięsnej. Oferujemy profesjonalny sprzęt zarówno dla małych firm rodzinnych, jak i dużych przedsiębiorstw.