sale-offer
sale-offer1

NOŻE DICK 

Jest 88 produktów

Profesjonalny nóż masarski to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej masarni, zakładu oraz sklepu mięsnego. To narzędzie, które powinno znaleźć się również na wyposażeniu zakładu garmażeryjnego, kuchni w restauracji czy stołówce, a także firmy cateringowej.

Dobry nóż masarski powinien nie tylko dobrze kroić, ale także być wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Takie właśnie są noże DICK znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są one skuteczne, bezpieczne i higieniczne. Oferujemy je naszym klientom – tak jak wszystkie pozostałe artykuły rzeźnicze - w atrakcyjnych cenach.

na stronie
1 - 30 z 88
1 - 30 z 88

DICK - najlepsze noże dla przemysłu mięsnego

Nasza oferta noży masarskich marki DICK jest bardzo bogata. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie w niej dla siebie coś interesującego. Osobom szukającym profesjonalnego wyposażenia swojego zakładu masarskiego czy sklepu mięsnego polecamy noże:

  • do trybowania (twarde, półgiętkie, giętkie),
  • ubojowe,
  • rozbiorowe,
  • blokowe,
  • do skórowania,
  • do sortowania,
  • do żeberek.

Dlaczego warto używać noży DICK? Między innymi dlatego, że zostały skonstruowane w taki sposób, aby były higieniczne, bezpieczne i praktyczne. Nie posiadają prześwitów między ostrzem a rękojeścią, dzięki czemu nie gromadzą się na nich bakterie. Noże masarskie DICK są wygodne w użytkowaniu, bardzo dobrze układają się w dłoni. Wynika to między innymi z perfekcyjnego kształtu rękojeści oraz tego, że została ona wykonana z antypoślizgowego materiału.

Akcesoria dodatkowe do noży masarskich i rzeźniczych

W naszej ofercie znajduje się także bogaty wybór akcesoriów dodatkowych do noży masarskich DICK, na przykład rękawice stalowe, fartuchy stalowe, fartuchy jednorazowe, pochwy na noże oraz stelaże. Polecamy również profesjonalne maszyny ostrzące.

Zapewniamy szybką wysyłkę zamówienia oraz możliwość odbioru osobistego w salonie firmowym EVA-TEC.