sale-offer
sale-offer1

Noże Dick

Jest 88 produktów

Profesjonalny nóż masarski to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej masarni, zakładu oraz sklepu mięsnego. To narzędzie, które powinno znaleźć się również na wyposażeniu zakładu garmażeryjnego, kuchni w restauracji czy stołówce, a także firmy cateringowej.

Dobry nóż masarski powinien nie tylko dobrze kroić, ale także być wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Takie właśnie są noże DICK znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są one skuteczne, bezpieczne i higieniczne. Oferujemy je naszym klientom – tak jak wszystkie pozostałe artykuły rzeźnicze - w atrakcyjnych cenach.

Podkategorie

 • Maszyny ostrzące

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się profesjonalne maszyny ostrzące do noży DICK. Dobrze naostrzony nóż to podstawa pracy w masarni, sklepie mięsnym, zakładzie przetwórczym, a także restauracji czy firmie cateringowej. Odpowiednio przygotowany nóż zapewnia łatwiejszą pracę, a przede wszystkim wyższą jakość przygotowywanych produktów.

  Przedstawicielom przemysłu mięsnego i gastronomicznego polecamy między innymi maszyny ostrzące do noży takich producentów jak DICK oraz Hendi. Narzędzia i akcesoria rzeźnicze tych marek to gwarancja najwyższej jakości wykonania, niezawodności, bezawaryjności oraz bezpieczeństwa pracy.

 • Noże seria ERGOGRIP

  Dobry nóż masarski to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej masarni czy sklepu mięsnego. Wybór odpowiedniego noża wpływa nie tylko na komfort pracy osoby zajmującej się wyrobem czy sprzedażą wędlin, ale także na jakość przygotowywanych produktów. To wszystko gwarantują profesjonalne noże z serii ERGOGRIP marki DICK, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego w atrakcyjnych cenach.

  Noże DICK to produkty najwyższej jakości – są wygodne w użytkowaniu, praktyczne, higieniczne oraz bezpieczne. Właśnie dlatego są one niezwykle cenione przez przedstawicieli przemysłu mięsnego i gastronomicznego na całym świecie.

 • Noże seria MASTERGRIP
 • Stalki masarskie
 • Pochwy do noży
 • Stelaż higieniczny
na stronie
1 - 30 z 88
1 - 30 z 88

DICK - najlepsze noże dla przemysłu mięsnego

Nasza oferta noży masarskich marki DICK jest bardzo bogata. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie w niej dla siebie coś interesującego. Osobom szukającym profesjonalnego wyposażenia swojego zakładu masarskiego czy sklepu mięsnego polecamy noże:

 • do trybowania (twarde, półgiętkie, giętkie),
 • ubojowe,
 • rozbiorowe,
 • blokowe,
 • do skórowania,
 • do sortowania,
 • do żeberek.

Dlaczego warto używać noży DICK? Między innymi dlatego, że zostały skonstruowane w taki sposób, aby były higieniczne, bezpieczne i praktyczne. Nie posiadają prześwitów między ostrzem a rękojeścią, dzięki czemu nie gromadzą się na nich bakterie. Noże masarskie DICK są wygodne w użytkowaniu, bardzo dobrze układają się w dłoni. Wynika to między innymi z perfekcyjnego kształtu rękojeści oraz tego, że została ona wykonana z antypoślizgowego materiału.

Akcesoria dodatkowe do noży masarskich i rzeźniczych

W naszej ofercie znajduje się także bogaty wybór akcesoriów dodatkowych do noży masarskich DICK, na przykład rękawice stalowe, fartuchy stalowe, fartuchy jednorazowe, pochwy na noże oraz stelaże. Polecamy również profesjonalne maszyny ostrzące.

Zapewniamy szybką wysyłkę zamówienia oraz możliwość odbioru osobistego w salonie firmowym EVA-TEC.