sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Maszyny ostrzące do noży Dick

Jest 18 produktów

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się profesjonalne maszyny ostrzące do noży DICK. Dobrze naostrzony nóż to podstawa pracy w masarni, sklepie mięsnym, zakładzie przetwórczym, a także restauracji czy firmie cateringowej. Odpowiednio przygotowany nóż zapewnia łatwiejszą pracę, a przede wszystkim wyższą jakość przygotowywanych produktów.

Przedstawicielom przemysłu mięsnego i gastronomicznego polecamy między innymi maszyny ostrzące do noży takich producentów jak DICK oraz Hendi. Narzędzia i akcesoria rzeźnicze tych marek to gwarancja najwyższej jakości wykonania, niezawodności, bezawaryjności oraz bezpieczeństwa pracy.

1 - 18 z 18
1 - 18 z 18

Niezawodne maszyny ostrzące do wszystkich rodzajów noży DICK

Oferowane przez nas maszyny ostrzące nadają się do wszystkich rodzajów noży DICK. Dzięki nim szybko i łatwo naostrzysz nóż do:

  • mięsa,
  • ryb,
  • warzyw,
  • owoców.

Nasze ostrzałki są bezpieczne nie tylko dla użytkowników, ale także ostrzonych noży – nie uszkadzają ich. Znajdujący się w ofercie sklepu internetowego EVA-TEC sprzęt pochodzi od pewnych dostawców. Takich, których urządzenia są zgodne z rygorystycznymi przepisami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza stała współpraca z producentem zapewnia ciągły dostęp do części eksploatacyjnych.

Ciekawym rozwiązaniem, dostępnym w naszej ofercie, jest maszynka ostrząca taśmowa DICK. To profesjonalny sprzęt, który wyróżnia się przede wszystkim:

  • bezwibracyjną i cichą pracą,
  • łatwą obsługą,
  • niskimi kosztami eksploatacji.

Ostrzenie noży DICK przy jego pomocy to oszczędność czasu i wyższy komfort pracy.

 

Profesjonalny serwis maszyn ostrzących do noży DICK

Oferta EVA-TEC jest kompleksowa i obejmuje również serwis maszyn ostrzących do noży. Zajmujemy się zarówno serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Wszelkie usługi wykonywane są w naszym własnym – profesjonalnie wyposażonym – autoryzowanym serwisie. Możemy się pochwalić certyfikatami oraz autoryzacjami serwisowymi od największych producentów urządzeń masarskich i gastronomicznych. Dzięki naszym specjalistom Twoja maszyna ostrząca do noży DICK będzie służyła Tobie przez długie lata!

Zachęcamy również do zapoznania się naszą ofertą pozostałych artykułów rzeźniczych i wyposażenia zakładów oraz sklepów z branży mięsnej i gastronomicznej. Zapewniamy konkurencyjne ceny.