sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:
Producent

Nożyce do drobiu

Jest 3 produktów

Szukasz rozwiązań, które usprawnią pracę na zapleczu kuchennym? Profesjonalne nożyce do drobiu pozwolą w szybki i wygodny sposób precyzyjnie podzielić mięso. Wykonane z wysokiej jakości stali zapewniają niezawodną ostrość, a ergonomiczny uchwyt umożliwia bezpieczną i komfortową pracę. Sprawdź nożyce renomowanych marek Dick i HENDI, jakie oferuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC - wybierz sekator do drobiu, dzięki któremu obróbka i podział mięsa będą przebiegały sprawnie.

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3

Nożyce do drobiu czyli praktyczne akcesoria dla gastronomii

Jeśli prowadzisz sklep masarski czy zakład gastronomiczny, doskonale wiesz, że czasem krojenie nawet najostrzejszym nożem może okazać się trudne i niewygodne. Wtedy doskonale sprawdzają się nożyce do drobiu od Dick i HENDI:

  • posiadają wyprofilowane ostrze, które ułatwia obróbkę mięsa,
  • sprawdzają się zarówno do cięcia i czyszczenia,
  • umożliwiają precyzyjne, płynne cięcie, bez żadnego wysiłku.

Oferowane sekatory wykonane są z niezawodnej stali nierdzewnej i węglowej, dzięki czemu są wytrzymałe i na długo zachowują ostrość.

EVA-TEC - sekatory do cięcia drobiu oraz inne akcesoria gastronomiczne

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz nie tylko sekator do drobiu, ale także kompleksowe wyposażenie sklepów mięsnych oraz profesjonalnych kuchni gastronomicznych, w tym między innymi tasaki kuchenne, deski HACCP czy kloce masarskie. Zapraszamy!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!