sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:
Producent

Aparaty ubojowe do świń, bydła i zwierząt hodowlanych

Jest 3 produktów

W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajduje się szeroki zakres maszyn i urządzeń do masarni. Aparat ubojowy dostępny w ofercie naszego sklepu wykonany jest z materiałów o wysokiej jakości, która gwarantuje niezawodność korzystania z produktu. Pistolet do uboju świń oraz bydła jest niezbędnym elementem wyposażenia rzeźni lub zakładu zajmującego się ubojem zwierząt hodowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą niezastąpionych narzędzi rzeźniczych w naszym sklepie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dostępnych produktów.

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3

EVA-TEC - gwarancja kompleksowych usług

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji narzędzi, artykułów masarskich oraz sprzętu, który stanowi niezbędne wyposażenie każdego przetwórstwa mięsnego, sklepu mięsnego czy zakładu zajmującego się przemysłem mięsnym. W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajdują się wyłącznie produkty o najwyższej jakości od znanych i sprawdzonych producentów z branży akcesoriów rzeźniczych.

Jeśli masz wątpliwości związane z doborem odpowiedniego wyposażenia do swojego zakładu, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne doradztwo w celu wybrania rozwiązania, które w pełni będzie odpowiadać potrzebom przedsiębiorstwa. Skorzystaj z oferty kompleksowych usług z zakresu montażu oraz serwisu maszyn i urządzeń masarskich.