sale-offer
sale-offer1

Katalog

Kategorie
Dostępność
Stan:

Odzież ochronna do masarni

Jest 6 produktów

W branży mięsnej odzież ochronna do masarni jest niezbędna ze względów bezpieczeństwa. Odpowiedni sprzęt w postaci rękawic czy fartucha ochroni pracownika rzeźni, masarni czy sklepu mięsnego przed skaleczeniem się oraz zabrudzeniem. W ofercie sklepu internetowego EVA-TEC znajduje się odzież wielokrotnego, jak i jednorazowego użytku, np. fartuch odwiedzinowy wykonany z flizeliny. Klientom gwarantujemy wysoką jakość produktów dostępnych w naszej ofercie oraz atrakcyjne ceny artykułów od sprawdzonych producentów.

1 - 6 z 6
1 - 6 z 6

Odzież ochronna - wytrzymałe rękawice ochronne

W ofercie naszego sklepu internetowego EVA-TEC znajduje się szeroki wybór niezastąpionej odzieży ochronnej, która umożliwia bezpieczną pracę zgodnie z zasadami BHP obowiązującymi w masarni lub rzeźni. Wśród akcesoriów rzeźniczych dostępnych w naszym sklepie znajdują się:

  • rękawice stalowe oraz rękawice ze stali nierdzewnej,
  • ściągacz do rękawicy stalowej,
  • paski do rękawic ochronnych,
  • mocne i wytrzymałe rękawice foliowe, zakładane pod rękawicę stalową,
  • bawełniane rękawice ochronne, używane pod rękawicę ze stali.

EVA-TEC - wyposażenie zakładu mięsnego od A do Z

Firma EVA-TEC oferuje kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji, a następnie montażu i serwisu maszyn oraz narzędzi masarskich i urządzeń rzeźniczych niezbędnych w każdym zakładzie związanym z przemysłem mięsnym. Zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z bogatą ofertą artykułów wyposażenia zakładu mięsnego. Gwarantujemy korzystne ceny produktów od znanych i sprawdzonych producentów, które doskonale sprawdzą się w Twoim zakładzie przetwórstwa mięsnego. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi doradcy służą fachową pomocą na każdym etapie składania zamówienia.