sale-offer
sale-offer1

Urządzenia chłodnicze gastronomiczne

Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • Kostkarka do lodu

  Kostkarki do lodu gastronomiczne to urządzenia chłodnicze, dzięki którym szybko przygotujesz potrzebną ilość lodu. Sprawdzą się w różnego typu miejscach - restauracjach, pubach, kawiarniach czy hotelach. Oferujemy niezawodne kostkarki gastronomiczne do lodu, które znacznie ułatwią codzienną pracę - nie może ich zabraknąć również w Twoim lokalu! Zachęcamy, by bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

 • Stół chłodniczy

  Stoły chłodnicze są urządzeniami, w których możemy przechowywać żywność w niskiej temperaturze. Nasze blaty chłodnicze świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju punktach gastronomicznych. Jeśli zależy Ci na komforcie przygotowywania posiłków, wybierz nasz wysokiej jakości sprzęt!

 • Stół mroźniczy

  Stoły mroźnicze umożliwiają dłuższe przechowywanie żywności, co jest niezbędne podczas przygotowywania wielu posiłków. Stoły mroźnicze gastronomiczne używane są w restauracjach, pizzeriach, firmach cateringowych czy salach weselnych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

 • Stoły chłodnicze do pizzy i sałatkowe

  Stoły chłodnicze do pizzy gwarantują Ci wygodne przechowywanie składników na pizzę. Oferujemy także profesjonalne stoły chłodnicze sałatkowe. Posiadamy bogatą ofertę produktów, które sprawiają, że codzienna praca w kuchni staje się łatwiejsza.

 • Szafa chłodnicza

  Interesują Cię profesjonalne szafy chłodnicze? Warto sprawdzić naszą ofertę, ponieważ proponujemy urządzenia chłodnicze najwyższej jakości. Szafy chłodzące posłużą idealnie w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie czy bary. To sprzęt, który pozwala na utrzymanie właściwej temperatury dużej ilości produktów spożywczych.

 • Szafa mroźnicza

  Szafy mroźnicze umożliwiają szybkie mrożenie produktów oraz przechowywanie ich w niskich temperaturach. Mrożenie pozwala na przetrzymywanie produktów żywnościowych i jednoczesnym zachowaniu ich wartości odżywczych. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC poleca szafy mrożące oraz inne urządzenia chłodnicze, które doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach czy cukierniach. 

 • Szafa chłodniczo-mroźnicza
 • Witryna chłodnicza

  Witryny chłodnicze to niezbędny sprzęt w każdym biznesie, który związany jest z żywnością. Sprawdzą się zarówno w restauracjach oraz hotelach, jak i handlu spożywczym. Gwarantują doskonałą prezencję i świeżość produktów. W naszym sklepie kupisz wysokiej klasy witryny gastronomiczne w dobrej cenie.

 • Multifunkcyjne urządzenia INFINITY - RM GASTRO

  Gotowanie czy pieczenie? INFINITY pozwala wybrać program, który najlepiej pasuje do Twojej pracy. Dwa warianty oprogramowania i siedem cykli pozwalają na nieskończone możliwości obróbki.
  Możesz zaufać doświadczeniu INFINITY, wybierając automatyczny program chłodzenia lub zamrażania dla poszczególnych produktów. Możesz również ręcznie ustawić wszelkie parametry, a nawet połączyć cykle, aby przejść z niskotemperaturowego gotowania wprost w cykl schładzania, a następnie mrożenia szokowego.
  Od efektu końcowego dzieli Cię tylko kilka kroków, które ustawiasz po włożeniu produktu. Rozmrażanie, utrzymywanie, wolne gotowanie, chłodzenie, mrożenie szokowe i przechowywanie – jednym słowem INFINITY. To urządzenie świetnie poradzi sobie z niskotemperaturowym gotowaniem nawet rozpoczynając proces od produktu głęboko zamrożonego, co pozwoli nie tylko oszczędzić czas kucharza,
  ale też zmniejszyć obciążenie pieca konwekcyjno-parowego.
  Równie doskonale potrafi przygotować produkty zapakowane próżniowo, automatycznie włączając obróbkę w czasie przestojów lub nocą, kiedy korzystać można z tańszej energii. Wszystko po to, by uczynić pracę w kuchni sprawną i ekonomiczną.
  To jednak nie wszystko. Wiemy, że w interesie naszych klientów leży zadowolenie ich klientów, toteż dostarczamy urządzenia pozwalające na obróbkę najwyższej jakości – zdrową, smaczną i dającą doskonały efekt. Lecz to jeszcze nie koniec korzyści, jakie niesie INFINITY.
  Gotowanie niskotemperaturowe pozwala zmniejszyć o 20% ubytek masy produktów w porównaniu z tradycyjnym pieczeniem,
  jednocześnie pozwalając obniżyć zużycie energii nawet do 50%.

  ■ Dotykowy panel sterujący o wielkości 9” z 16 mln kolorów, rozdzielczością 800x480 WVGA i pamięcią DDR RAM 128MB.
  - szybsze ustawianie parametrów
  - dokładny podgląd przebiegających procesów
  ■ Łatwa konserwacja, bez zatrzymywania pracy urządzenia.
  ■ Wysoka wydajność – chłodzenie szokowe do 200 kg w ciągu 90 min.
  ■ Cykl obróbki cieplnej oraz utrzymywania w cieple w modelu INFINITY.
  ■ Funkcja FOOD SCAN przy użyciu wielopunktowej sondy funkcyjnej.
  ■ Duży wyświetlacz pokazuje cykl, czas i temperaturę w czasie rzeczywistym.
  ■ Zużycie energii jest zawsze pod kontrolą.
  ■ Stała jakość produktów spożywczych i niezawodna praca.

 • Schładzarki szokowe

  Zamrażarki szokowe to nowoczesne urządzenia, które służą do szybkiego obniżenia temperatury potraw. Dzięki nim, skutecznie schłodzisz lub zamrozisz przygotowane dania. To idealne wyposażenie cateringu i restauracji. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje niezawodne schładzarki szokowe.

 • Kruszarki do lodu

  Kruszarki do lodu to sprzęt niezbędny niemal w każdym lokalu. Pokruszony lód to podstawa udanych drinków czy dań takich jak owoce morza. Bez kruszarki do lodów nie obędzie się wyposażenie kawiarni czy wyposażenie baru. Wysokiej jakości kruszarki do lodu zapewnia hurtownia gastronomiczna Eva-Tec.

 • Łuskarka do lodu

  Łuskarki do lodu umożliwiają szybkie wytworzenie drobnych jego kryształków/łusek. Taki lód (nazywany też płatkowym lub śniegowym) zabezpiecza produkty spożywcze - wykorzystuje się go do przechowywania i ekspozycji mięsa oraz ryb w restauracjach czy na stoiskach sklepowych. Gastronomiczne łuskarki lodu używane są również do przygotowywania napojów, koktajli oraz deserów. Bardzo często łuskarki stosuje się w klubach sportowych, gdzie lód łuskowy wykorzystywany jest w crioregeneracji.

 • Barowa szafa chłodnicza

  Barowe szafy chłodnicze to sprzęt umożliwiający zachowanie właściwej temperatury przechowywanych napojów. Estetycznie zaprojektowane barowe szafy chłodzące będą dobrze prezentowały się w każdym lokalu. Kompletując wyposażenie baru czy restauracji, warto zainwestować w profesjonalne urządzenia, które będą nam służyć przez długi czas. 

 • Szafy napojowe

  Lodówki na napoje umożliwiają chłodzenie produktów oraz ich wyeksponowanie. To urządzenia chłodnicze pełniące funkcję witryn. Można wykorzystać je w sklepie, restauracji czy barze. Odpowiednio schłodzone napoje to kwestia, o którą warto zadbać, jeżeli prowadzimy własny punkt gastronomiczny. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi przez nas produktami!

 • Lodówka barowa

  Lodówki barowe to niezastąpione rozwiązanie, które pozwala na podawanie odpowiednio schłodzonych napojów. Profesjonalny sprzęt dostosowany do potrzeb lokali gastronomicznych, znacznie podnosi jakość usług. Warto dokładniej zapoznać się z naszą ofertą lodówek barowych i wybrać najodpowiedniejsze dla siebie urządzenie. Doskonała znajomość branży oraz doświadczenie umożliwia nam sprzedaż wyposażenia, które świetnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych.

 • Nadstawka chłodnicza
 • Zamrażarka szkrzyniowa