sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Patelnie gastronomiczne elektryczne

Jest 36 produktów

Patelnie gastronomiczne elektryczne to urządzenia, umożliwiające przygotowywanie pysznych potraw w szybki sposób i jest to niezbędny element wyposażenia gastronomii. Doskonale dostosowane do potrzeb ich użytkowników, cieszą się dużą popularnością. Patelnie elektryczne przemysłowe to wygodne oraz korzystne cenowo wyposażenie kuchni w lokalach.

na stronie
1 - 30 z 36
1 - 30 z 36

Szeroki wybór patelni gastronomicznych elektrycznych

Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje szeroki wybór patelni elektrycznych uchylnych z uwagi na zróżnicowaną pojemność misy oraz materiał, z jakiego jest wykonana. Umożliwia to wybór modelu odpowiedniego do wielkości prowadzonej gastronomii lub produktów, jakie mają być przygotowywane. Patelnie gastronomiczne elektryczne posiadają misę wykonaną ze stali nierdzewnej lub żeliwnej, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Mechanizm opuszczania wanny oraz możliwość przytwierdzenia podstawy do podłoża, w które wyposażone są nasze patelnie gastronomiczne gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo pracy.

Patelnie elektryczne przemysłowe renomowanych producentów

Patelnie elektryczne gastronomiczne renomowanych producentów Kromet, MBM, RedFox, RM Gastro i Spomasz Nakło, to profesjonalne urządzenia grzewcze, dostępne w naszym sklepie online w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również:

Zapraszamy do składania zamówień!

 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!