Kromet 900.PTG-05EX E
Nowe produkty
PATELNIA GAZOWA KROMET 900.PTG-05EX
- Zabudowana podstawa
- System przechyłu misy za pomocą wygodnego pokrętła
- Urządzenie może obsługiwać duże imprezy ,
- Urządzenie o sporych gabarytach
Produkt niedostępny
Przybliżona data dostawy:
- Zabudowana podstawa gwarantuje stabilne ustawienie oraz bezpieczną pracę.
DANE TECHNICZNE :
wymiary : 900 x 900x 900 mm
moc: 18 kW,
przyłącze gazu: R 1/2
powierzchnia robocza: 0,5 m2,
pojemność misy: 80 l,
wydajność na godz. ok. 160 kotletów
przechył misy: elektrycznie
płynna regulacja temperatury
palniki z zabezpieczeniem przeciw wypływowym
palnik pilotujący
płomień oszczędnościowy - 25% maksymalnego zużycia gazu
zasilanie : 230V