00000922 BRM50 -78G/N RM GASTRO
Nowe produkty
PATELNIA GAZOWA UCHYLNA AUTOMATYCZNIE - BRM50-78G/N
- nierdzewna wanna
- dno ze stali nierdzewnej - 12 mm
- udoskonalony kształt leja
- szybsze i wygodniejsze opróżnianie patelni
- nierdzewna uchylna pokrywa
- automatyczne opuszczanie wanny
więcej informacji poniżej
Produkt niedostępny
Przybliżona data dostawy:
- nierdzewna wanna
- udoskonalony kształt leja
- nierdzewna uchylna pokrywa
- zawór do napuszczania wody
- zakres temperatury 50oC do 300oC
- pojemność wanny : 50 L
- zapalnik piezzo
wymiary : 800x700x900 mm
wymiary wewnętrzne : 720x465x200 mm
moc : 12 kW
moc elektryczna : 0,1 kW
zasilanie: 230 V / 50Hz