sale-offer
sale-offer1
Szatkownica do warzyw HALLDE RG 50 Zobacz powiększnie

Szatkownica do warzyw HALLDE RG 50

00009055 RM GASTRO RG-50

Nowe produkty

SZATKOWNICA DO WARZYW HALLDE RG-50


Model RG-50S to najmniejsze urządzenie do przygotowywania warzyw firmy Hällde. Zostało ono zaprojektowane z myślą o mniejszych kuchniach, a jego niewielkie wymiary sprawiają, że można je łatwo schować lub wyjąć w razie potrzeby. Wielkość urządzenia dostosowano do pracy bezpośrednio na blacie kuchennym. Tarcza dociskowa modelu RG-50 otwiera się po łuku.

Więcej szczegółów

3 978,00 zł netto
4 892,94 zł brutto

SZATKOWNICA DO WARZYW HALLDE RG-50

Ergonomia pod każdym względem


Model RG-50S to najmniejsze urządzenie do przygotowywania warzyw firmy Hällde. Zostało ono zaprojektowane z myślą o mniejszych kuchniach, a jego niewielkie wymiary sprawiają,
że można je łatwo schować lub wyjąć w razie potrzeby. Wielkość urządzenia dostosowano do pracy bezpośrednio na blacie kuchennym. Tarcza dociskowa modelu RG-50 otwiera się po łuku. Cecha ta w połączeniu z niewielką wysokością urządzenia pozwala użytkownikowi przyjąć podczas pracy wygodniejszą pozycję

Bezpieczne i szybkie napełnianie
Otwarcie tarczy dociskowej powoduje natychmiastowe wyłączenie urządzenia. Umieszczenie jej z powrotem w otworze podajnika powoduje ponowne uruchomienie urządzenia i umożliwia
kontynuowanie pracy. Ta funkcja automatycznego włączania i wyłączania pozwala na bardziej wydajną pracę.  Jest to niewątpliwa zaleta, szczególnie przy przygotowywaniu dużych ilości produktów

Podwójne zabezpieczenie przed nieosłoniętym nożem
Odłączenie podajnika powoduje całkowite odcięcie zasilania. Dzięki temu podwójnemu zabezpieczeniu nie jest możliwe włączenie się maszyny, gdy nóż jest nieosłonięty

Konstrukcja zapewniająca maksymalną higienę
Urządzenie RG-50 jest wykonane wyłącznie z materiałów posiadających certyfikaty higieniczne. Posiada ono gładkie powierzchnie i zaokrąglone brzegi, co eliminuje niepotrzebne zagłębienia, w których mogłyby utknąć resztki żywności.

Łatwe utrzymanie w czystości
Wszystkie ruchome części można łatwo odłączyć, co pozwala na ich szybkie oczyszczenie i łatwe umycie urządzenia. Górną część można zdjąć i umyć w zmywarce.

Wyłącznie najlepsze materiały
Podstawa jest wykonana z tworzywa ABS. Podajnik i tarczę dociskową wykonane z mocnego poliwęglanu. Ostrza i tarcze tnące są produkowane wyłącznie z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Niewielka masa ułatwia przenoszenie
Fakt, że urządzenie jest niewielkie, stanowi o jego licznych zaletach. Nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Daje się łatwo przenosić. Przyczyniają się do tego również duże uchwyty znajdujące się na bokach.

Maksymalna niezawodność
Mocny silnik dysponuje dużym momentem obrotowym i napędza narzędzia tnące za pośrednictwem samonapinającego się paska zębatego. Prędkość obrotowa silnika została zredukowana, dzięki czemu urządzenie RG-50S jest bardzo niezawodne, bez względu na rodzaj przetwarzanych produktów.

Pełna gama narzędzi tnących
Dzięki naszej bogatej ofercie narzędzi tnących urządzenie RG-50S radzi sobie ze wszelkimi możliwymi zadaniami. Każdy może wybrać sam narzędzia, które pomogą mu zwiększyć wydajność prac kuchennych. Urządzenie RG-50S kroi w plastry, wiórki, słupki i plastry karbowane  zarówno twarde, jak i miękkie produkty.

Zawsze doskonałe rezultaty cięcia
Prędkość obrotowa narzędzi tnących jest zoptymalizowana w celu delikatnego cięcia plastrów z największą wydajnością. Noże są zaostrzone w celu uniknięcia inercji jak również odrywania się krawędzi.


DANE TECHNICZNE:

- model : RG-50
- wymiary: 350x285x465 mm
- pojemność podajnika: 0,9 L
- moc : 0,25 kW
- wydajność: do 2 kg/min
- zasilanie : 230 V
- ilość porcji : od10 do 80 dziennie

Zakup