sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Bemary wolnostojące

Jest 9 produktów

Poszukujesz funkcjonalnych rozwiązań do swojej gastronomii? Sklep internetowy Eva-Tec oferuje wysokiej jakości bemary wolnostojące, które pozwalają na podgrzanie i utrzymanie dania w cieple oraz zapobiegają przypalaniu się dań. Poznaj bemary wolnostojące, czyli obowiązkowe wyposażenie cateringu.

1 - 9 z 9
1 - 9 z 9

Wybierz funkcjonalny bemar gastronomiczny

W naszej ofercie znajdziesz bemary wolnostojące gastronomiczne w wielu wariantach, spośród których z łatwością wybierzesz urządzenie dostosowane do potrzeb Twojego lokalu. Dostępne w naszej hurtowni bemary grzewcze stanowią doskonałe wyposażenie kebaba. W szerokim asortymencie bemarów wolnostojących znajdziesz między innymi bemary gastronomiczne wielokomorowe stanowiące część ciągów wydawczych, w wersji z grzaniem wodnym, jak i powietrznym. Oferowane bemary przemysłowe elektryczne, to szereg funkcjonalności, spośród których warto wymienić:

  • niezależne sterowanie ogrzewaniem komór,
  • płynnę regulację temperatury,
  • solidne wykonanie ze stali nierdzewnej, zapewniające długotrwałe użytkowanie

Bemary gastronomiczne - niezawodne w profesjonalnej kuchni

Jeżeli prowadzisz restaurację lub stołówkę, bemary wolnostojące gastronomiczne powinny znaleźć się w Twojej kuchni. Znacznie ułatwiają nie tylko wydawanie, ale i przygotowanie potraw dla większej ilości osób równocześnie. Nasza hurtownia gastronomiczna z przyjemnością pomoże skompletować pełne wyposażenie gastronomiczne do Twojej restauracji, takie jak bemary stołowe, bemary jezdne czy wózki bemarowe.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!