sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Bemary stołowe

Jest 24 produktów

Stawiasz na sprawdzone rozwiązania dla swojej gastronomii? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości bemary stołowe. Nasze elektryczne urządzenia grzewcze pozwalają na zachowanie ciepła potraw bez możliwości ich przypalenia. Sprawdź, co oferuje nasza hurtownia gastronomiczna!

1 - 24 z 24
1 - 24 z 24

Bemary stołowe - dobry wybór dla gastronomii

Potrzebny Ci bemar na zupę czy mięso? Wybierając profesjonalne podgrzewacze stołowe, możesz mieć pewność, że Twój lokal zawsze będzie miał ciepłe potrawy przygotowane do wydania dla klienta. Bemary stołowe gastronomiczne, jakie znajdziesz w naszym sklepie to urządzenia:

  • które posiadają wyprofilowane narożniki, sprawiające, że łatwo je utrzymać w czystości,
  • wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu posłużą przez długi czas,
  • umożliwiające płynną regulację temperatury.

W naszym asortymencie dostępne są bemary gastronomiczne jedno- i wielokomorowe, które wybierzesz odpowiednio do potrzeb swojego lokalu. W naszym sklepie internetowym znajduje się niezbędne wyposażenie cateringu oraz wyposażenie kebaba, czyli m.in. bemary grzewcze, bemary wolnostojące, bemary jezdne i wózki bemarowe.

Niezawodne bemary stołowe od Eva-Tec

Nasz sklep gastronomiczny z przyjemnością pomoże skompletować pełne wyposażenie do Twojej restauracji. W naszej ofercie dostępne są bemary stołowe gastronomiczne różnego rodzaju, między innymi: urządzenia bez kranika, z kranikiem, pojedyncze, podwójne, elektryczne i kociołki do zup. Zapraszamy!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!