sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Bemary jezdne

Jest 14 produktów

Praktyczne i profesjonalne urządzenia gastronomiczne? Sklep online Eva-Tec oferuje wysokiej jakości bemary jezdne elektryczne i niezależnie ogrzewane. Nasze urządzenia grzewcze wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich narożniki są dokładnie wyprofilowane, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości.

1 - 14 z 14
1 - 14 z 14

Bemary jezdne - urządzenia przystosowane do potrzeb gastronomii

Bemary elektryczne jezdne to profesjonalne urządzenia grzewcze, które zapewniają utrzymywanie dań w cieple, zabezpieczając je przed przypaleniem. Oferujemy do wyboru przemysłowe modele dzielone na 2,3 lub 4 komory. Elektryczne bemary grzewcze to przede wszystkim:

  • urządzenia, które w zależności od wersji mogą być sterowane jako całość lub każda komora z osobna, co pozwala oszczędzać energię,
  • możliwość wygodnej regulacji temperatury,
  • niezawodna jakość materiałów.

Wybierz bemar jezdny do swojej kuchni

Bemary jezdne gastronomiczne można dowolnie przemieszczać z miejsca na miejsce, dlatego doskonale nadadzą się zarówno do szpitali, DPS, stołówek, jak i restauracji czy hoteli. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci dobrać najlepszy dla Twojego biznesu bemar jezdny gastronomiczny, który stanowi niezbędne wyposażenie cateringu. Sprzęt, jaki oferuje nasza hurtownia gastronomiczna pochodzi tylko od sprawdzonych producentów - gwarantujemy klientom jakość oraz pełne zaplecze serwisowe. Sprawdź dostępne w naszej ofercie bemary wolnostojące, bemary stołowe oraz wózki bemarowe i skompletuj wyposażenie kebaba lub innej restauracji!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!