sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:
Producent

Kotły warzelne Lozamet

Jest 45 produktów

Kotły warzelne Lozamet, które oferuje hurtownia gastronomiczna EVA-TEC to znane od lat funkcjonalne urządzenia grzewcze, przeznaczone do przygotowywania i podgrzewania potraw płynnych oraz do produkcji/parzenia mięs i wędlin. Oferujemy kotły warzelne elektryczne, gazowe i parowe renomowanej marki Lozamet.

na stronie
1 - 30 z 45
1 - 30 z 45

Wybierz profesjonalny kocioł warzelny marki Lozamet

Dostępne w naszym sklepie gastronomicznym kotły warzelne Lozamet to wysokiej jakości wyposażenie gastronomiczne, wykonane z kwasoodpornych, wytrzymałych materiałów. Producent zastosował w tych urządzeniach nowoczesną technologię, dzięki której komora kotła nagrzewa się równomiernie – przekłada się to na jeszcze lepszy smak przyrządzanych potraw. Zaletą kotłów warzelnych Lozamet jest też na pewno niezawodność, stały łatwy dostęp do serwisu oraz szeroka oferta modeli.

Kotły warzelne elektryczne wyposażone są w trzystopniową regulację mocy grzewczej, co pozwala na zmniejszenie poboru prądu do około 30%. Zarówno kotły warzelne gazowe, jak i elektryczne, wyposażone są w system kontroli, który wyłącza urządzenie, gdy woda spadnie poniżej dopuszczalnego poziomu. Oprócz tego marka Lozamet zadbała o ich kształt, który bardzo ułatwia czyszczenie i utrzymanie sprzętu w czystości.

Dostarczamy kotły warzelne gazowe, elektryczne oraz parowe marki Lozamet w konkurencyjnej cenie, zapewniając gwarancję oraz obsługę serwisową. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych. Zadbaj o  niezbędne wyposażenie cateringu i skorzystaj z naszej oferty!
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!