sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Kuchnie gazowe gastronomiczne

Jest 57 produktów

Kuchnie gazowe gastronomiczne, jakie w rozbudowanym asortymencie wyposażenia gastronomii naszego sklepu internetowego znajdą klienci, to specjalistyczny sprzęt kuchenny, który sprawdzi się w profesjonalnych kuchniach, w tym hotelowych, restauracyjnych, szpitalnych, czy wojskowych. W ofercie dostępne są kuchnie przemysłowe, zarówno w wersji 2- i 4-, 5- jak i 6-palnikowej, a także modele wyposażone w wannę wodną, ułatwiającą utrzymanie najwyższej higieny pracy. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje profesjonalne sprzęty, narzędzia i akcesoria kuchenne, które usprawnią codzienną pracę lokali gastronomicznych.

Podkategorie

  • Z piekarnikiem

    Naszym klientom oferujemy profesjonalne kuchnie gazowe gastronomiczne z piekarnikiem. Sprzęt wykonany ze stali nierdzewnej jest wytrzymały oraz wydajny. Solidna konstrukcja kuchenki gazowej oraz palników, które posiadają specjalne zabezpieczenie przeciwpyłowe, są gwarancją bezpiecznego korzystania z urządzenia. Sklep gastronomiczny Eva-Tec oferuje urządzenia z pojemnym piekarnikiem, które skutecznie optymalizują pracę szczególnie w rozbudowanych lokalach. W naszej ofercie wyposażenia gastronomii dostępne są kuchnie przemysłowe 4-, 5- i 6-palnikowe.

  • Bez piekarnika

    Naszym klientom proponujemy profesjonalne kuchnie gazowe bez piekarnika. Wysokiej jakości sprzęt dostępny w sklepie online Eva-Tec pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów urządzeń grzewczych i akcesoriów gastronomicznych: RM Gastro, Red Fox, HENDI, Kromet, Stalgast. Kuchnie gastronomiczne wykonano ze stali nierdzewnej, która jest gwarantem wytrzymałości i długotrwałego korzystania z urządzenia. Oferujemy wydajne 2-, 4-, 5- i 6-palnikowe kuchenki gazowe oraz pozostałe, niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni, nowoczesne wyposażenie gastronomiczne.

na stronie
1 - 30 z 57
1 - 30 z 57

Profesjonalny sprzęt dopasowany do potrzeb każdego zaplecza kuchennego

Profesjonalne kuchnie gazowe gastronomiczne to modele zróżnicowane pod względem wielkości, odpowiednie zarówno do lokali z niewielkim, jak i rozbudowanym zapleczem kuchennym. Wśród naszych propozycji znajduje się kuchnia gazowa przemysłowa stołowa, jak i wolnostojąca, wyposażona w pojemny piekarnik lub w żeliwną płytę. Dla optymalnego i wygodnego wykorzystania powierzchni grzewczej polecamy kuchnie gazowe do gastronomii ze specjalnym rusztem, dzięki któremu użycie małych naczyń nie wymaga dodatkowych akcesoriów. Profesjonalne kuchenki gazowe gastronomiczne posiadają także szereg innych udogodnień, jak przeszklony piekarnik, czy regulowana wysokość nóżek, które skutecznie zwiększają wygodę pracy.

Niezawodne kuchnie gazowe do gastronomii od Eva-Tec

Kuchnie gazowe przemysłowe dostępne w ofercie naszego sklepu gastronomicznego pochodzą od renomowanych producentów, wykorzystujących do produkcji sprzętów wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Żeliwne ruszty oraz nierdzewne elementy konstrukcji to gwarancja wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i niezawodnego użytkowania przez długi czas. Kuchnie gazowe do gastronomii zawierają w zestawie dysze na gaz ziemny oraz na propan butan, dzięki czemu nasi klienci dostosują urządzenia do swoich potrzeb. Oferowane urządzenia grzewcze, w tym m.in. kuchnie gazowe, czy piece konwekcyjno-parowe wyróżnia wysoka jakość, a przy tym korzystna cena.