sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Kuchnie gazowe gastronomiczne

Jest 83 produktów

Kuchnie gazowe gastronomiczne, jakie w rozbudowanym asortymencie wyposażenia gastronomii naszego sklepu internetowego znajdą klienci, to specjalistyczny sprzęt kuchenny, który sprawdzi się w profesjonalnych kuchniach, w tym hotelowych, restauracyjnych, szpitalnych, czy wojskowych.

Podkategorie

  • Z piekarnikiem

    Profesjonalne kuchnie gazowe gastronomiczne z piekarnikiem, które oferuje nasza hurtownia gastronomiczna to solidny sprzęt, wykonany ze stali nierdzewnej. Są one wytrzymałe oraz niezwykle wydajne. Zobacz dostępne modele kuchni przemysłowych 4-, 5- lub 6-palnikowych i zamów już teraz!

  • Bez piekarnika

    Profesjonalne kuchenki gazowe bez piekarnika, które oferuje nasza hurtownia gastronomiczna to wysokiej jakości sprzęt od sprawdzonych producentów. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest gwarantem wytrzymałości. Oferujemy wydajne 2-, 4-, 5- i 6-palnikowe kuchenki gazowe. Sprawdź! 

na stronie
1 - 30 z 83
1 - 30 z 83

Kuchenka gazowa gastronomiczna na miarę potrzeb

W ofercie dostępne są kuchnie przemysłowe, zarówno w wersji 2- i 4-, 5- jak i 6-palnikowej, a także modele wyposażone w wannę wodną, ułatwiającą utrzymanie najwyższej higieny pracy. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje profesjonalne sprzęty, narzędzia i akcesoria kuchenne, które usprawnią codzienną pracę lokali gastronomicznych i doskonale sprawdzą się jako wyposażenie baru lub wyposażenie cateringu.

Profesjonalny sprzęt dopasowany do potrzeb każdego zaplecza kuchennego

Profesjonalne kuchnie gastronomiczne gazowe to modele zróżnicowane pod względem wielkości, mocy palników, odpowiednie zarówno do lokali z niewielkim, jak i rozbudowanym zapleczem kuchennym. Wśród naszych propozycji znajduje się kuchnia gazowa przemysłowa stołowa, jak i wolnostojąca, wyposażona w pojemny piekarnik lub w żeliwną płytę. Dla optymalnego i wygodnego wykorzystania powierzchni grzewczej polecamy kuchnie gazowe przemysłowe ze specjalnym rusztem, dzięki któremu użycie małych naczyń nie wymaga dodatkowych akcesoriów. Profesjonalne kuchenki gazowe gastronomiczne posiadają także szereg innych udogodnień, jak przeszklony piekarnik, czy regulowana wysokość nóżek, które skutecznie zwiększają wygodę pracy.

Niezawodne kuchnie gazowe do gastronomii od Eva-Tec

Kuchnie gazowe przemysłowe dostępne w ofercie naszego sklepu gastronomicznego pochodzą od renomowanych producentów, wykorzystujących do produkcji sprzętów wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Żeliwne ruszty oraz nierdzewne elementy konstrukcji to gwarancja wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i niezawodnego użytkowania przez długi czas. Kuchnia gazowa gastronomiczna zawiera w zestawie dysze na gaz ziemny oraz na propan butan, dzięki czemu nasi klienci dostosują urządzenia do swoich potrzeb. Oferowane urządzenia grzewcze, w tym m.in. kuchnie gazowe, czy piece konwekcyjno-parowe wyróżnia wysoka jakość, a przy tym korzystna cena.

Chcesz wzbogacić wyposażenie pizzerii? A może zależy Ci na tym, aby zadbać o profesjonalne wyposażenie kebaba? Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje takie produkty jak np. kuchnia gazowa 4 palnikowa gastronomiczna, oraz wiele innych modeli, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź oferowane przez nas kuchnie gazowe gastronomiczne oraz kuchnie elektryczne, które spełnią nawet najwyższe wymagania.

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!