sale-offer
sale-offer1

Naczynia z melaminy gastronomiczne

Jest 50 produktów

Wśród restauratorów naczynia z melaminy znajdują się na podium tych najchętniej wybieranych. Cechują je właściwości, które sprawiają, że walory serwowanych potraw będą miały idealnie wyeksponowany smak i aromat. Ponadto naczynia z melaminy to wybór managerów lokali gastronomicznych ze względu na praktycznie nieograniczone możliwości w designie. Mogą to być proste talerze i kubki, lecz także nietuzinkowe i unikalne propozycje, które pozwalają się wyróżnić. W EVA-TEC proponujemy naczynia melaminowe, które warto wybrać do swojego lokalu. 

na stronie
1 - 30 z 50
1 - 30 z 50

Naczynia z melaminy – estetyka i praktyczność w jednym

Melamina to doskonały materiał do produkcji naczyń – jest bezwonna i krystaliczna. Niezależnie od częstotliwości jej wykorzystania, gastronomiczne naczynia z melaminy nie pochłaniają zapachów, a same w sobie są bezwonne. To sprawia, że serwowane potrawy zachowują dokładnie te walory, które chce podkreślić szef kuchni. 

Naczynia melaminowe cechują takie atuty, jak:

  • elegancja – zestawy naczyń z melaminy do złudzenia przypominają porcelanę, czy gustowną ceramikę.

  • wytrzymałość – naczynia z melaminy mają bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i bardzo trudno o ich pęknięcie, a nawet rysę.

  • lekkość – ten atut docenią szczególnie osoby, które serwują potrawy gościom, gdyż to znaczące ułatwienie ich pracy,

  • niska cena – zamiast przeznaczać duże pieniądze na wyrafinowane zestawy naczyń z ceramiki czy porcelany, warto postawić na te melaminowe. Są trwalsze, a walory estetyczne są porównywalne jak w przypadku drogich materiałów.

Gastronomiczne naczynia z melaminy z EVA-TEC to trwałość, elegancki wygląd, a także wysoka jakość. Warto postawić na to w swoim biznesie.

Naczynia melaminowe – szeroki wybór opcji

Naczynia melaminowe to ogromne możliwości dla branży gastronomicznej. W ofercie EVA-TEC można znaleźć m.in.:

  • deski do krojenia i serwowania z melaminy,

  • tace melaminowe do ekspozycji,

  • miski z melaminy,

  • stojaki na bufety.

To oczywiście nie wszystko – gama dostępnych naczyń z melaminy jest bardzo szeroka. Świetnie sprawdzą się zarówno w restauracjach z obsługą kelnerską, jak i na bufetach oraz bankietach, nadając każdemu wydarzeniu elegancji i cechując się bezproblemowym użytkowaniem.

Naczynia z melaminy i wyposażenie gastronomiczne – zapraszamy do EVA-TEC

Współpraca, jaką oferuje nasza hurtownia gastronomiczna to kompleksowa obsługa dla profesjonalistów. Proponujemy m.in.: 

W EVA-TEC można znaleźć wszystko, co jest potrzebne, by restauracja i każdy inny lokal mógł cieszyć pięknem i funkcjonalnością. Oferujemy nie tylko naczynia z melaminy, lecz także wsparcie w skompletowaniu wyposażenia sprzętu gastronomicznego. Zapraszamy!

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!