sale-offer
sale-offer1

Katalog

Dostępność
Stan:

Kuchnie elektryczne gastronomiczne z piekarnikiem

Jest 39 produktów

Profesjonalne kuchnie elektryczne gastronomiczne z piekarnikiem ma w ofercie nasza hurtownia gastronomiczna. Charakteryzują się one solidnym wykonaniem, dużą wydajnością, a także konkurencyjną ceną. Nadaje się do wyposażenia nawet najbardziej wymagających obiektów hotelowych czy szpitalnych. Sprawdź!

na stronie
1 - 30 z 39
1 - 30 z 39

Profesjonalna kuchnia elektryczna gastronomiczna z piekarnikiem

Oferujemy kuchnie elektryczne 4-, 5- bądź 6-palnikowe w atrakcyjnych cenach. Wiele modeli naszego sprzętu gastronomicznego, na przykład firmy RedFox, RM Gastro, czy Kromet wyposażono w wygodne szafki, dzięki którym wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria gastronomiczne znajdą swoje miejsce, a ich przechowywanie będzie prostsze niż kiedykolwiek. Znajdziesz u nas kuchnie elektryczne gastronomiczne:

  • z piekarnikiem elektrycznym,
  • z piekarnikiem gazowym,
  • z piekarnikiem konwekcyjnym.

Urządzenia te są przystosowane do intensywnego użytkowania. Dlatego też doskonale sprawdzą się jako wyposażenie pizzerii, wyposażenie baru, wyposażenie cateringu, czy wyposażenie kebaba.

Kuchenka elektryczna gastronomiczna – niezbędna w każdej kuchni

Wszystkie artykuły gastronomiczne z naszej hurtowni online są energooszczędne i łatwe do utrzymania w czystości. Świetnie nadają się do użytkowania w kuchniach profesjonalnych. Kuchnie gastronomiczne to podstawowe wyposażenie lokalu gastronomicznego. Dlatego też warto zdecydować się na urządzenie wysokiej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów już teraz!
 

Sprawdź nasze popularne kategorie!

Sprawdź popularne produkty!