sale-offer
sale-offer1
Piła do cięcia Mainca BC 3200 Zobacz powiększnie

Piła do cięcia Mainca BC 3200

Mainca BC 3200

Nowe produkty

Wysokiej klasy piła do cięcia mięsa firmy Mainca, przeznaczona dla małych i średnich zakładów mięsnych, sklepów mięsnych, zakładów garmażeryjnych, przetwórczych czy cateringów. Urządzenie dla klientów szukających wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Więcej szczegółów

26 300,00 zł netto
32 349,00 zł brutto

Konstrukcja obudowy wykonana w całości ze stali nierdzewnej AISI 18/10 zapewniająca sztywność i wytrzymałość urządzenia. Eleganckie wykonanie z zaokrąglonymi bokami, znacznie ułatwia utrzymanie higieny i czystości co więcej świetnie się prezentuje na stoiskach mięsnych czy otwartych dla oka klienta pomieszczeniach rozbiorowych.

Piła przeznaczona do cięcia produktów mięsnych, świeżych, z kością jak i mrożonych.

Dzięki specjalnie skonstruowanym ostrzom ciecie jest czyste i pozbawione odpadów. Dzięki temu różnica w stratach w porównaniu do cięcia ręcznego może sięgać nawet 50%.

Wyeliminowanie szpar w konstrukcji zapewnia czystość i higienę pracy, a odzielenie części tnącej od wnętrza maszyny ułatwia czyszczenie maszyny,

Za bezpieczeństwo obsługi odpowiada silnik z funkcją stop, oraz zabezpieczenie które wyłącza pracę piły w przypadku otwarcia konstrukcji. Dodatkowo piła jest wyposażona w dodatkowy przycisk Stop wyłączający urządzenie.

Ergonomiczny uchwyt popychający mięso w stronę brzeszczota ułatwia pracę obsługi.

 

Piła do cięcia mięsa Mainca BC 2800 wyposażona w standardzie w wentylator chłodzący, pojemnik na odpady, automatyczny napinacz taśmy.

Parametry piły do cięcia mięsa BC 1800:

Wymiary: 847 x 837 x 1896 mm

Wymiary podstawy: 606x581 mm

Długość brzeszczota : 3060 mm

Wysokość maksymalna cięcia: 400 mm

Szerokość maksymalna cięcia: 310 mm

Zasilanie: 400 V

Moc silnika: 2,9 kW

Piła do cięcia mięsa Mainca BC 3200 może być dodatkowo wyposażona w :

- Przesuwny stół ułatwiający i przyspieszający pracę

 

Poniżej film ukazujący pracę pił do cięcia mięsa Mainca :

Zakup