sale-offer
sale-offer1

Sita, noże do wilka 

Jest 102 produktów

Wysokiej jakości sita do wilka oraz noże są niezbędne dla optymalnej pracy urządzenia. Hurtownia gastronomiczna Eva-Tec oferuje akcesoria o różnej średnicy i sposobie mocowania, które pasują do wielu modeli maszyn. W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne sitka i noże do wilka, wykonane ze stali nierdzewnej, stali narzędziowej, przeznaczone zarówno do mielenia mięsa, jak i warzyw, sera czy maku. Oferowane noże i sita do maszynek gastronomicznych pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Hendi, MA-GA, RM Gastro, Mainca, Fimar, Stalgast, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą służyły przez długi czas.

na stronie
1 - 30 z 102
1 - 30 z 102

Niezawodne noże i sita do wilka

Wilk do mięsa to urządzenie znajdujące zastosowanie w różnej wielkości zakładach przetwórstwa mięsnego, sklepach mięsnych, masarniach czy w restauracjach. W każdym z tych miejsc niezwykle istotna jest jakość oferowanych produktów, spełniająca oczekiwania klientów. Dlatego, sita i noże do maszynek gastronomicznych, jakie znajdziesz w naszej ofercie, zapewniają:

  • równomierne zmielenie produktu,
  • możliwość uzyskania gotowego produktu o różnym poziomie zmielenia - oferujemy sita do wilka o zróżnicowanej średnicy oczek.

Oferujemy noże do wilka jednozakresowego i dwuzakresowego (Unger), umożliwiające optymalne zmielenie produktów mrożonych, surowych gotowanych. 

Profesjonalne wyposażenie gastronomii

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy noże do maszynki do mięsa, sita do maszynek gastronomicznych, a także inne akcesoria, takie jak wałek ślimakowy. Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych produktów, spełniających najwyższe standardy zarówno w zakresie wykonania, jak i bezpieczeństwa. Asortyment naszej hurtowni gastronomicznej obejmuje także inne wyposażenie gastronomii - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wybierz noże do maszynek gastronomicznych, sita do wilka oraz inne akcesoria i usprawnij pracę swojego lokalu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań, jak i obsługę serwisową.