sale-offer
sale-offer1

Maszyny i wyposażenie masarni

Jest 22 produktów

W ofercie EVA-TEC znajdują się nowoczesne urządzenia dla przemysłu mięsnego w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się dystrybucją wszystkich narzędzi i urządzeń niezbędnych do kompleksowego i profesjonalnego wyposażenia masarni. Dzięki EVA-TEC kupisz wszystkie maszyny masarskie w jednym miejscu.

Oferowane przez nas wyposażanie masarni pochodzi od najlepszych producentów. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Takie, które gwarantują wysoką jakość wykonania, bezawaryjność oraz dużą wydajność. Jeśli nie wiesz, jakie akcesoria i urządzenia rzeźnicze wybrać, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Tobie dobrać odpowiedni sprzęt.

Artykuły i maszyny do przetwórstwa mięsnego od najlepszych producentów

Sklep internetowy EVA-TEC jest dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do przerobu mięsa takich renomowanych marek jak na przykład Mainca oraz HENDI. Wyposażenie masarni wymienionych producentów to gwarancja niezawodności i wieloletniego – bezproblemowego – użytkowania.

W naszej ofercie dostępne są takie urządzenia, jak:

Znajdujące się w naszej ofercie maszyny masarskie nadają się nie tylko do wyposażenia masarni i zakładów mięsnych, ale także zakładów garmażeryjnych, firm cateringowych czy restauracji.

Fachowy montaż oraz profesjonalne usługi serwisowe

Nasza oferta jest kompleksowa. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą urządzeń gastronomicznych, ale także ich montażem oraz serwisowaniem. Jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn gastronomicznych, w tym masarskich. Posiadamy certyfikaty oraz autoryzacje od najbardziej renomowanych producentów. Naszym atutem jest także wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza.

Oferta EVA-TEC obejmuje zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

1 - 22 z 22
1 - 22 z 22