sale-offer
sale-offer1

Sitka i noże do maszynki do mięsa

Jest 99 produktów

Noże do maszynki do mięsa są jednymi z podstawowych akcesoriów wyposażenia tych urządzeń. W ofercie znajdziesz zarówno profesjonalne noże, jak i wałki ślimakowe oraz sitka do maszynki do mięsa renomowanych marek - HENDI, Ma-Ga, RM Gastro. W zależności od wielkości młynka i systemu mielącego (np. Unger, Enterprise) stosuje się sitka o zróżnicowanej średnicy oraz sposobie mocowania. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które pasują do większości dostępnych na rynku wilków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi i maszyn masarskich dostępnych w sklepie internetowym EVA-TEC.

na stronie
1 - 30 z 99
1 - 30 z 99

Noże i sitka - profesjonalne akcesoria do maszynki do mielenia mięsa

Wilk do mięsa stanowi niezbędne wyposażenie każdego punktu, który zajmuje się produkcją spożywczą. Z jego funkcjonalności korzysta zarówno sklep masarski, jak i zakład gastronomiczny. Wybierając odpowiednie noże do maszynki do mięsa oraz sitka, urządzenia te można wykorzystać nie tylko do mielenia mięsa, ale i warzyw, sera, czy maku. Dzięki zastosowaniu specjalnych sitek, które różnią się wielkością oczek, możliwe jest zmielenie produktu o różnym poziomie rozdrobnienia. Hurtownia gastronomiczna EVA-TEC oferuje różnorodne sitka do maszynki do mięsa, które pozwalają uzyskać optymalny efekt mielenia zarówno surowych, jak i mrożonych oraz gotowanych produktów.

W ofercie nasza hurtownia posiada noże do maszynki do mięsa i sitka do maszynki do mięsa wykonane ze stali nierdzewnej oraz ze stali narzędziowej. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż wałków ślimakowych oraz części zamiennych. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów:

  • HENDI,
  • Ma-Ga,
  • RM Gastro,
  • Mainca,
  • Bizerba.

EVA-TEC - tylko sprawdzone rozwiązania

W ofercie EVA-TEC znajdują się wyłącznie sprawdzone, wysokiej klasy sitka i noże do maszynki do mięsa, stanowiące podstawowe wyposażenie sklepów mięsnych, firm cateringowych, kuchni gastronomicznych czy zakładów mięsnych. Zarówno noże, jak i sitka do maszynki do mięsa spełniają najwyższe standardy wykonania. Gwarantujemy niezawodność oraz atrakcyjne ceny artykułów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Poza sprzedażą zapewniamy również pełen serwis urządzeń zakupionych w naszej firmie - w tym wilków do mięsa - oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych. W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi fachowcy służą radą na każdym etapie zamówienia, w celu wybrania najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu. Profesjonalne doradztwo, a także kompleksowe usługi montażowe i serwisowe urządzeń rzeźniczych oraz urządzeń gastronomicznych to gwarancja długotrwałej i satysfakcjonującej współpracy.