sale-offer
sale-offer1

Sitka i noże do maszynki do mięsa

Jest 97 produktów

Sitka do maszynki do mielenia mięsa są jednym z podstawowych akcesoriów wyposażenia tych urządzeń. W zależności od wielkości młynka oraz systemu mielącego (np. Unger, Enterprise) stosuje się sitka o zróżnicowanej średnicy oraz sposobie mocowania. Sitka do maszynki do mielenia mięsa marki HENDI, MA-Ga, Bizerba oraz RM GASTRO wykonane są ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne noże do maszynki do mielenia mięsa oraz wałki ślimakowe do większości dostępnych na rynku młynków do mięsa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów oraz narzędzi i maszyn masarskich dostępnych w sklepie internetowym EVA-TEC.

na stronie
1 - 30 z 97
1 - 30 z 97

Profesjonalne akcesoria do maszynki do mielenia mięsa

Wilki do mielenia mięsa to są niezbędnym wyposażeniem każdego punktu, który zajmuje się produkcją spożywczą. Poza możliwością mielenia mięsa, świetnie sprawdzają się również do mielenia warzyw, sera, czy maku. Dzięki wykorzystaniu specjalnych sitek, które różnią się wielkością oczek, możliwe jest zmielenie produktu o różnym poziomie rozdrobnienia. Różnorodność oferowanych przez nas sitek umożliwia uzyskanie optymalnego efektu mielenia zarówno surowych, jak i mrożonych oraz gotowanych produktów.

W ofercie sklep EVA-TEC posiada sitka ze stali nierdzewnej oraz sitka ze stali narzędziowej. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż wałków ślimakowych, nożyków do maszynki do mięsa oraz części zmiennych do większości sprzedawanych na rynku maszynek, a także serwis wilków do mielenia mięsa od następujących producentów:

  • HENDI,
  • Ma-Ga,
  • RM GASTRO,
  • Bizerba,
  • Stalgast,
  • Fama,
  • Fimar.

EVA-TEC - tylko sprawdzone produkty

W ofercie EVA-TEC znajduje się wyłącznie sprawdzony, wysokiej klasy sprzęt do punktów związanych z przemysłem mięsnym, jak firmy cateringowe, kuchnie gastronomiczne, czy zakłady i sklepy mięsne. Proponowane produkty spełniają najwyższe standardy wykonania oraz pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów. Gwarantujemy niezawodność oraz atrakcyjne ceny artykułów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Poza sprzedażą zapewniamy również pełen serwis urządzeń zakupionych w naszej firmie oraz dostęp dostęp i sprzedaż części zamiennych. W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi fachowcy służą radą na każdym etapie zamówienia, w celu wybrania najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu. Profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe usługi montażowe i serwisowe urządzeń rzeźniczych oraz urządzeń gastronomicznych, to gwarancja długiej i bezpiecznej współpracy.